Emerson GXT5LI-2000IRT2UXLN
Uitvoering
Emerson GXT5LI-2000IRT2UXLN
EAN
SKU
GXT5LI-2000IRT2UXLN
Tweakers ID
Ups en stekkerdozen
Emerson
GXT5LI-2000IRT2UXLN
GXT5LI-2000IRT2UXLN
Prijzen
Alle ups en stekkerdozen
Emerson GXT5LI-2000IRT2UXLN
+3
Laagste prijs
bij Senetic
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
UPS met 2kVA capaciteit
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
Senetic
3 van 5 sterren (4 shopreviews)
Bekijk
Beat-it.nl | alleen zakelijk
5 van 5 sterren (6 shopreviews)
Gratis
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
UPS/stekkerdoos soort
UPS
Capaciteit (VA)
2kVA
Prijs per VA
Vermogen (watt)
2.000W
Ingangsvoltage (min)
115V
Ingangsvoltage (max)
288V
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
UPS/stekkerdoos soort
UPS
Capaciteit (VA)
2kVA
Prijs per VA
Vermogen (watt)
2.000W
Ingangsvoltage (min)
115V
Ingangsvoltage (max)
288V
Verkrijgbaar sinds: 28 april 2026
Alles openen
Voeding
2.000W
Voltages
115V
288V
Uitgangsvoltage (min)
200V
Uitgangsvoltage (max)
240V
Efficiëntie
95%
Accu
Accutype
Li-Ion
Oplaadtijd (uren)
2u
Accuduur (halve belasting)
21min
Accuduur (volle belasting)
9min
Accu eigenschappen
Hot-swap
Prestaties
UPS topologie
Double-conversion (online)
Golfvorm
Pure sinus
Geluidssterkte (max.)
48dB(A)
Stroomspanningbeveiliging
Overbelasting, Spanningsbeveiliging
Verbindingen
Aansluitingen UPS/stekkerdoos
8x Geaarde stekkers (totaal), 1x USB B
Afmetingen
Rack-afmeting
2U
Hoogte
85mm
Breedte
430mm
Diepte
476mm