Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 249,- op 13 mei 2026.
Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 249,- op 13 mei 2026.
De Achaté Wet & Dry dweilstofzuiger combineert stofzuigen en dweilen in één apparaat. Hoewel hij een traditionele stofzuiger of dweil niet volledig vervangt, brengt hij vooral gemak. Gemorste vloeistoffen of ander dagelijkse vuil ruim je op zonder emmer of losse stofzuiger. Daardoor merk ik dat ik thuis vaker even pak, al blijkt in de praktijk dat niet al het vuil even makkelijk wordt opgezogen.
De dweilstofzuiger is vrij zwaar en niet bijzonder wendbaar, waardoor je minder goed onder meubels komt. Ook vraagt het systeem om regelmatig onderhoud om nare geurtjes te voorkomen. Na het schoonmaken van de vloer, maak je met enige regelmaat ook nog de dweilstofzuiger zelf schoon.
Voor harde vloeren zoals PVC, tegels en rubberen speelmatten werkt de Achaté erg prettig. Voor tapijt of dieptereiniging blijft een gewone stofzuiger of dweil beter geschikt. Uiteindelijk zit de kracht van de Achaté vooral in snelheid, gemak en dagelijks gebruik.