1. Laagste prijs
    € 149,99 bij Conrad.nl
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (0)
Sortering

Onjuiste informatie melden

Prijsontwikkeling

Verfijn resultaten

Winkels

Toon resultaten 0

Btw

Kenmerken

Meer over de ZTE Blade V70 Max, 128GB opslag Groen

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De ZTE Blade V70 Max, geïntroduceerd in juni 2025, is een smartphone in de lagere prijsklasse die zich onderscheidt door een groot 6,9-inch LCD-scherm met een verversingssnelheid van 120Hz. Dit is een pluspunt in dit segment, omdat het zorgt voor een vloeiende beeldweergave. De resolutie van 1640x720 pixels en een pixeldichtheid van 260ppi zijn echter bescheiden, wat betekent dat het scherm minder scherp oogt dan bij veel concurrenten.

De telefoon heeft een Unisoc T606-soc en 4GB werkgeheugen, wat voldoende is voor basisgebruik zoals social media en lichte apps, maar minder geschikt voor intensieve multitasking of gaming. De opslagcapaciteit van 128GB is ruim voor deze prijsklasse en uitbreidbaar via microSD, wat handig is voor gebruikers die veel foto's of video's willen bewaren. De accucapaciteit van 5200mAh is marktconform voor een toestel van dit formaat en biedt waarschijnlijk een goede gebruiksduur.

De cameraopstelling bestaat uit een 50MP hoofdcamera, een 2MP sensor en een AI-camera. Hoewel het aantal megapixels hoog is, ontbreekt informatie over het sensorformaat en diafragma, wat cruciaal is voor beeldkwaliteit. De 8MP frontcamera is geschikt voor eenvoudige selfies.

De ZTE Blade V70 Max is vooral geschikt voor gebruikers die een groot scherm en een lange accuduur zoeken tegen een betaalbare prijs. Sterke punten zijn de 120Hz verversingssnelheid en uitbreidbare opslag. Minpunten zijn de matige schermscherpte en beperkte prestaties voor veeleisende taken.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Bedankt voor je feedback!

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »