Nilfisk MC 3C-170/820 XT 400/3/50 EU
Uitvoering
EAN
SKU
Tweakers ID
Hogedrukreinigers
Nilfisk
MC 3C-170/820 XT 400/3/50 EU
MC 3C-170/820 XT 400/3/50 EU
Prijzen
Alle hogedrukreinigers
+9
Laagste prijs
bij Conrad.nl
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
4.400W • max druk 170bar • debiet 750L/h
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
Conrad.nl
2.5 van 5 sterren (44 shopreviews)
Gratis
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Maximale werkdruk
170bar
Waterdebiet
750L/h
Watertoevoer max. temp
60°C
Vermogen (watt)
4.400W
Lengte van de slang
1.500cm
Hogedrukreiniger eigenschappen
Wieltjes
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Maximale werkdruk
170bar
Waterdebiet
750L/h
Watertoevoer max. temp
60°C
Vermogen (watt)
4.400W
Lengte van de slang
1.500cm
Hogedrukreiniger eigenschappen
Wieltjes
Verkrijgbaar sinds: 29 april 2025
Alles openen
Werkdruk
170bar
60°C
Vermogen
4.400W
Eigenschappen
Meegeleverde hogedrukreiniger-accessoires
Foam-nozzle, Hogedrukpistool
Afmetingen
Hoogte
1,017m
Breedte
382mm