Gesloten over-ear model: extern geluid wordt redelijk geblokkeerd (voorbeeld: mensen die naast je praten zijn zacht en dof te horen).
Weegt 360 gram (exclusief mic en kabels), wat wat aan de zware kant is, maar nog altijd redelijk voor een degelijke headset.
Getest met de op 2025-11-11 meest recente firmware versie (1.0.13) in zowel de USB-dongle als de headset zelf.
Rode mini-led in de mic blijft continu ingeschakeld, terwijl dat (volgens de handleiding) alleen zou moeten gebeuren in de mute stand.
Augmented Mode werkt wel, maar maakt het "door de headset heen" luisteren niet significant duidelijker.
Vertelt bij het inschakelen hoeveel procent energie de oplaadbare batterij heeft.
Handleiding legt niet uit:
a) pairing procedure (BT + Wireless), en
b) factory resetten (16 seconden aan/uit-knop ingedrukt houden).
Bijna alle content creators zijn in hun online videos positief over de geluidskwaliteit van de mic. Ook op Reddit geen klachten daarover.
Goed geluid en klemt niet te hard. Helaas heeft het alleen volume- en microfoonbediening, een song skippen is niet mogelijk. Ook merkbaar is dat het vrij snel in de standby stand gaat, waardoor je net de eerste paar seconden mist in bepaalde scenario's. Met de meegeleverde dongle wordt de headset het makkelijst herkend, bluetooth pairing gaat met 3x drukken op de headset en het zou mogelijk kunnen met een 3.5/6.3mm jack naar usb-c maar die kabel zit er niet bij. Ik doe zo'n 5 dagen voordat ik moet opladen, wat gelukkig rap gaat. [edit 1]
Deel je ervaringen en help andere tweakers!