1. Laagste prijs
    € 1.438,- bij HelloTV
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Specificaties | Gebruikersreviews
  3. Willen (11) Hebben (1)
Sortering

Onjuiste informatie melden

Prijsontwikkeling

Verfijn resultaten

Winkels

Toon resultaten 0

Btw

Specificaties

Meer over de Philips 65OLED759/12 Zwart

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De Philips 65OLED759/12 is een 65-inch OLED-televisie uit de OLED 7-serie, geïntroduceerd in mei 2024. Het toestel biedt een 4K-resolutie en ondersteunt geavanceerde HDR-formaten zoals Dolby Vision en HDR10+. Met een verversingssnelheid van 120Hz en FreeSync Premium is het geschikt voor gamers en liefhebbers van vloeiende beelden. De huidige prijs ligt rond de €1.119, wat aanzienlijk lager is dan de oorspronkelijke introductieprijs.

De televisie maakt gebruik van het Titan OS-besturingssysteem, dat eenvoudig te gebruiken is zonder verplichte accounts, maar beperkt is in functionaliteit door het ontbreken van een app store en sideload-opties. HDMI 2.1-poorten ondersteunen functies zoals 4K bij 120fps en Variable Refresh Rate, wat ideaal is voor moderne consoles. Het interne geluidssysteem biedt 20W RMS en ondersteunt Dolby Atmos, maar is bescheiden in vermogen. De energieklasse F wijst op een relatief hoog stroomverbruik, wat een aandachtspunt kan zijn.

Deze televisie is een goede keuze voor wie een betaalbare OLED zoekt met sterke beeldkwaliteit en gamingmogelijkheden. Minpunten zijn het beperkte Titan OS en het bescheiden geluidssysteem. Voor gebruikers die meer flexibiliteit in apps of krachtiger geluid wensen, zijn alternatieven wellicht beter geschikt.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Ja
Nee
Bedankt voor je feedback!

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,5 4.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
2
4 van 5 sterren
2
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

17 november 2025, laatste update op 17 november 2025 Rapporteer
Product gekocht
5
Uitstekend

Voor mijn ouders zocht ik een no-nonse TV met het liefst zo weinig mogelijk toeters en bellen qua instellingen. Het SMART gedeelte is aan hun niet echt besteed. Dan heb je in mijn ogen met deze TV eigenlijk de jack-pot. OLED, ambilight, nog net niet te groot en Titan OS. Deze laatste klinkt voor sommige misschien niet echt als een voordeel maar voor mensen die eigenlijk nauwelijks gebruik maken van apps en streaming diensten is het ideaal. Geen gedoe met accounts en als je ze toch een keer Netflix willen kijken zit het er gewoon op. Daarnaast heb ik hem kunnen kopen tijdens de BOL select dagen, waardoor ik maar €560 kwijt was. Het enige nadeel is dat hij niet kan opstarten met de standaard invoerbron. Je moet dus altijd in het TV menu de KPN mediabox aanklikken voordat je tv kan kijken.

Pluspunten

  • Prachtig beeld
  • Prijs/kwaliteit is op moment van schrijven fantastisch
  • Ambilight
  • Titan OS --> geen account nodig, waardoor de TV binnen no-time ingesteld is
  • Fijne en overzichtelijke afstandbediening

Minpunten

  • Titan OS --> geen app store en dus beperkte keuze in apps
  • Voetjes zijn erg breed geplaatst, maar als je hem ophangt heb je daar uiteraard geen last van
  • Geluid is niet fantastisch, maar voldoet wel
  • Standaard invoerbron moet altijd geselecteerd worden bij opstarten
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »