Gemiddelde gebruikersscore
Werktelefoon met IP68 rating. Kan echter niet goed tegen onderdompeling.
Prima werktoestel, t.o.v. privé A54 is deze echter net iets langer. Vergt enige gewenning.
Update 04-04-'25:
- Vingerafdrukscanner werkt matig
- Afneembare backcover prettig, echter voelt het alsof de waterresistente rand niet goed afsluit. Er zit beweging in en ook na het overal vastklikken voel je rond de camera's nog marginale speling. Probleem met water?
Dit toestel heb ik gekocht als vervanger voor mijn Cat S61. Qua degelijkheid doet het toestel niet veel onder. Ik heb er een bumpercase van Otterbox omheen zitten welke het toestel 2x dikker (letterlijk) maakt maar dan past 'ie nogsteeds in je broekzak.
Qua software voelt alles soepel aan, qua hardware is hij ook meer dan snel genoeg. Games als Pokemon Go en Warcraft Rumble draaien er soepel op (vergeleken met mijn Cat S61).
Het grootste nadeel is voor mij dat de batterij nét 1 dag meegaat, ook wanneer ik het toestel enkel gebruik om wat foto's te maken en een paar WhatsApp berichtjes te sturen. Dit valt softwarematig wel wat te tweaken, o.a. door niet-gebruikte apps en 5G uit te zetten.
Ik heb zeker geen spijt van mijn aankoop en kan ik iedereen die een degelijk gebouwd toestel zoekt waar toch rap mee te werken valt dit toestel aanraden.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!