![]() |
Preview - PlayStation 5 DualSense Edge - Progamer zijn kost je 240 euro Sony introduceert eind januari de DualSense Edge-controller voor de PlayStation 5. De controller is niet goedkoop, maar biedt zeker wat aardige extra opties. |
![]() |
Videopreview - Progamer zijn kost je 240 euro - PlayStation 5 DualSense Edge Preview Een duurdere controller met meer functies voorziet die honderden uren wellicht van meer comfort of levert betere prestaties op. Is meer dan 100 euro, of in dit geval zelfs 240 euro, dan te veel, of een acceptabel offer? |
Gemiddelde gebruikersscore
Erg fijne controller die ook premium aanvoelt, het enige minpunt is de batterijduur. Hij is echt heel snel leeg, gelukkig zit er een lange USB kabel bij zodat je hem ook altijd bedraad kan gebruiken. De controller zelf voelt meer premium aan dan de dualsense, er zitten enorm veel mogelijkheden op voor het instellen van de controller.
De DualSense Edge controller is Sony's premium aanbod voor de PlayStation 5 en belooft een verbeterde game-ervaring met een reeks indrukwekkende functies. Na twee maanden intensief gebruik, heb ik een goed beeld gekregen van zowel de sterke punten als de tekortkomingen van deze controller.
Super fijne ervaring met deze elite premium controller
Heeft leuke toevoegingen
Deel je ervaringen en help andere tweakers!