Zebra ZD621 (ZD6AH43-D0EF00EZ)
EAN
SKU
ZD6AH43-D0EF00EZ
Tweakers ID
Printers
Zebra
ZD621
(ZD6AH43-D0EF00EZ)
Prijzen
Alle printers
Zebra ZD621 (ZD6AH43-D0EF00EZ)
+1
Uitvoeringen
(ZD6AH43-D0EF00EZ)
Alle 47 uitvoeringen
(ZD6A042-30EF00EZ)
(ZD6A042-30EL02EZ)
(ZD6A042-31EF00EZ)
(ZD6A042-D0EF00EZ)
(ZD6A042-D0EL02EZ)
(ZD6A042-D1EF00EZ)
(ZD6A042-D2EF00EZ)
(ZD6A042-D3EL02EZ)
(ZD6A042-D4EF00EZ)
(ZD6A043-30EL02EZ)
(ZD6A043-D0EF00EZ)
(ZD6A043-D0EL02EZ)
(ZD6A043-D2EF00EZ)
(ZD6A043-D4EF00EZ)
(ZD6A043-D4EL02EZ)
(ZD6A142-30ER02EZ)
(ZD6A142-30ERR2EZ)
(ZD6A142-D0EF00EZ)
(ZD6A142-D0EL02EZ)
(ZD6A142-D0ER02EZ)
(ZD6A142-D1EF00EZ)
(ZD6A142-D1EL02EZ)
(ZD6A142-D2EL02EZ)
(ZD6A143-D0EF00EZ)
(ZD6A143-D0EL02EZ)
(ZD6AH42-30EF00EZ)
(ZD6AH42-D0EF00EZ)
(ZD6AH42-D0EL02EZ)
(ZD6AH43-30EF00EZ)
(ZD6AH43-30EL02EZ)
(ZD6AH43-D0EF00EZ)
Laagste prijs
bij Beat-it.nl | alleen zakelijk
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
Thermische printer
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
Beat-it.nl | alleen zakelijk
5 van 5 sterren (6 shopreviews)
Gratis
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
All-in-one printer
Printertype
Thermische printer
Verbinding (printer)
Bluetooth 5.0
Printresolutie (horizontaal)
300 dpi
Printresolutie (verticaal)
300 dpi
WiFi onboard
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
All-in-one printer
Printertype
Verbinding (printer)
Bluetooth 5.0
Printresolutie (horizontaal)
Printresolutie (verticaal)
WiFi onboard
Verkrijgbaar sinds: 2 augustus 2022
Alles openen
Techniek en functies
Printer - resolutie
Verbindingen
Eigenschappen
Schermdiagonaal
4,3"
Afmetingen
Hoogte
151mm
Breedte
177mm
Diepte
221mm