Prima dock. Op black friday voor eur 54 gescoord bij Conrad
HDMI, internet en usb werken prima onder Ubuntu 22.04. (audio en thunderbolt niet geprobeerd.
Aansluiting voor twee monitoren. Eentje via HDMI, eentje via Thunderbolt.
Beide interfaces 4K@60Hz indien de dock via thunderbolt aangesloten is op de laptop.
Wat?! Een volledige TB3 hub voor ruim onder de €100?! Werkt fantastisch, begin mij af te vragen waarom er soortgelijke hubs (ik heb 2 Caldigits TS3+) voor het zesvoudige over de toonbank gaan.
Dit is een van de weinige thunderbolt docks onder de 100 euro, de limiet voor een thuiswerk thingie die mijn werk vergoed. Hij doet het tot nu toe uitstekend met een macbook air M1. Ik had alleen liever de Thunderbolt poort aan de voorzijde gehad, de niet al te lange usb-c kabel moet nu ook nog om de dock zelf heen. Aan de voorzijde 2 maal usb-c voor laden en een headphone aansluiting is allemaal prima.
Veruit de goedkoopste Thunderbolt dock die ik kon vinden. Voldoet aan alle wensen om met 1 kabel mijn laptop te voorzien van muis, toetsenbord en 4K scherm. Daarnaast genoeg bandbreedte over om er een SSD aan te hangen.
Ook zitten er 2 USB-C poorten aan de voorkant waarmee ik snel mijn telefoon en Airpods kan opladen. Enige aparte is dat mijn Apple Watch alleen oplaad met de USB-C poort aan de achterkant?
Voor de rest erg tevreden! Aanrader!
Deel je ervaringen en help andere tweakers!