Hoe enthousiast we ook zijn over de software van Cooler Master, over de MM710 zelf zijn we wat minder te spreken. Het is de lichtste muis uit de test, maar daardoor is hij naar onze smaak ook te klein. We hadden graag gewicht toegevoegd in de vorm van een iets langere behuizing. Zeker spelers die de palm-grip gebruiken, zullen lengte missen. Op die doelgroep is de muis echter duidelijk niet gericht. Verder hadden we graag een visuele indicatie gezien die duidelijk maakt welke cpi-waarde we hebben gekozen. De MM711 van Cooler Master gebruikt daarvoor een rgb-led die in de knop zit waarmee je de cpi-waarde instelt, en dat is heel prettig. De MM711 is tien euro duurder dan de MM710, maar alleen die functie is dat verschil al waard. Lees verder »
Gisteren matte zwarte versie besteld bij Coolblue, vandaag binnen.
Gekocht in de uitverkoop voor €15 nadat mijn vorige muis na 7 jaar eindelijk was overleden.
De kwaliteitsproblemen die de eerste run van de MM710 muizen had zijn inmiddels opgelost. Dat is fijn. Klachten die ik online over de bouwkwaliteit lees zijn bij mijn exemplaar niet aanwezig. De muis voelt stevig aan en kraakt niet.
Muis is ongelofelijk licht en glijd door de PTFE voetjes super gemakkelijk over de muispad.
Twee minpunten voor mij:
- De CM MasterPlus software is ongeloofelijk slecht. Muis instellen en daarnaa nooit meer openen!
- De muisknoppen kun je na het registratiepunt nog behoorlijk ver door klikken. Als bij een toetsenbord. Dat is voor heel snel klikken niet fijn. De travel op mijn vorige muis was veel korter.
Mooie lichte muis. Hij is licht van gewicht en daardoor erg fijn om mee shooters te spelen. Heb zelf geen last van de gaten in de behuizing maar zou snappen als iemand anders dat wel had. Overal een erg goeie muis voor het geld
Ik heb deze muis in gebruik gehad. De muis is zeer licht, en is dus perfect voor de snelle games zoals Fortnite. De muis is wel erg klein en persoonlijk te klein voor mijn grote handen. De clicks voelen kwalitatief net als de bouwkwaliteit. De sleeved kabel is erg fijn.
Voor deze prijs zou je wel gek moeten zijn om voor een FinalMouse te kiezen ;D
Alleen de travel zou wel wat minder mogen. Hij is na volledig indrukken ietwat 'smushy'
Zeker een aanrader voor fps, voor rts aan de lichte kant en hij heeft maar 2 sidebuttons +dpi.
Zo'n laag gewicht voelt echt fijn in een game. Kan persoonlijk nog niet erg wennen aan de vorm en de gaten zijn bij deze muis een stuk meer voelbaar dan de kleinere gaten in bv. de Glorious Model O
Hij is inderdaad zeer licht van gewicht en gemakkelijk te manoeuvreren. Hij is toch stevig. Het scrollwheel gaat naar mijn mening te zwaar en voelt niet precies aan. Na een paar weken gaat het scrollwheel iets minder taai en is deze muis beter dan mijn oude muis.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!