Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.
Specificaties
-
Type verbinding
Draad - Bewegingsdetector Laser
-
Verbinding (invoer)
USB 2.0 -
Sensor resolutie
2.000dpi -
Aantal knoppen
5x -
Gewicht (gram)
30g
Belangrijkste specificaties
-
Type verbinding
Draad - Bewegingsdetector Laser
-
Verbinding (invoer)
USB 2.0 -
Sensor resolutie
2.000dpi -
Aantal knoppen
5x -
Gewicht (gram)
30g
Verbinding
-
Type verbinding
Draad -
Verbinding (invoer)
USB 2.0
Technische Specificaties
- Bewegingsdetector Laser
-
Sensor resolutie
2.000dpi
Muis eigenschappen
-
Aantal knoppen
5x
Gewicht en kleur
-
Gewicht (gram)
30g
Meer informatie
- Product Microsoft Sidewinder Mouse
- Categorie Muizen
- Merk Microsoft
- Serie Sidewinder
- Tweakers ID 161529
- EAN 0882224507103
- SKU HKA-00003
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Beste beoordeelde review
Na dit jaar wederom 2 muizen versleten te hebben leek mij het eens tijd voor een echte gaming muis, na veel zoeken kwam ik uit op de Sidewinder van microsoft en de G9 van logitech.
Uiteindelijk is het toch de Sidewinder geworden om 2 redenen, het grote formaat (ik heb redelijk grote handen) dit is de eerste muis waar ik fatsoenlijk mijn hand op kwijt kan, het tweede pluspunt vindt ik de prijs, met een prijs zo rond de € 70,- is deze muis zo'n €20 tot €30 goedkoper als de G9 van logitech welke ik tevens ook zeer klein vindt.
Na de muis nu enige dagen gebruikt te hebben bevalt hij steeds beter en beter, de gevoeligheid is mede dankzij de knoppen bovenop perfect in te stellen, de 2 extra knoppen bij de duim zitten voor mij precies goed en het programeren van functie's en macro's via de microsoft software gaat heel gemakkelijk. (overigens zat deze software er bij mij wel op CD bij in de doos)
Ook het tweaken van het gewicht en glijweerstand dmv van de losse gewichtjes en glijvoetjes is erg fijn, naar diverse opstellingen en combinaties heb ik nu de voor mij perfecte combinatie gevonden (20 gr extra gewicht + de witte voetjes).
Enige minpunt vindt ik alleen de vormgeving, de muis ligt goed in de hand maar mooi is die niet.
Al...
Pluspunten
Tweaken van gewicht en glijweerstand Plaatsing v/d knoppen Prijs t.o.v. concurrentie
Minpunten
Vormgeving (hij ligt fijn in de hand maar ik vindt m nog steeds spuuglelijk) :)