Fijne krachtige Laptop die redelijk aan mijn verwachtingen voldoet.
Moest bij inbouwen Samsung 860 EVO 1Tb zelf een Flexkabel plaatsen.
Bij uitbreiding RAM geheugen kwam ik er achter dat XMP niet in het BIOS zit en dat de 32GB Crucial Ballistiks 3200Mhz CL16 maar tot 2666Mhz CL19 konden.
Geweldige, performante laptop geschikt voor recente FPS games en
oogt mooi met de RGB verlichting. Toetsenbord voelt goed aan en blij dat er nog eens een touchpad beschikbaar is met echte fysieke linker en rechter knoppen. Voor mij een perfect en degelijk toestel dat goed scoort bij 3dmark.(niveau 4k gaming)
Na en paar jaar gebruik niet tevreden met het scherm waar ik al 2x dode pixels/zwarte puntjes in heb gehad en de fans zijn luid (3000rpm) bij idle in Windows 10. Asus' klantenservice en RMA schiet zwaar te kort! Buiten deze problemen een goede laptop maar de volgende keer weer?
Zeer snelle laptop geschikt voor o.a. VR. Op het moment beste prijs/prestatie verhouding te verkrijgen. Behuizing is van plastic maar doordat het verder een compacte laptop is komt dit allemaal het gewicht ten goede. Het scherm is zeer goed (144Hz) en prima combi met RTX2070
Deel je ervaringen en help andere tweakers!