Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 195,90 op 12 augustus 2023.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
-
Gebruik
Binnen -
Resolutie
1280x960 -
Pan/Tilt
-
(Web)cam-eigenschappen
Bewegingsdetectie, Ingebouwde microfoon, Ingebouwde speaker, IR-nachtzicht -
Nachtzichtafstand
10m -
Maximale videoframerate
25fps
Belangrijkste specificaties
-
Gebruik
Binnen -
Resolutie
1280x960 -
Pan/Tilt
-
(Web)cam-eigenschappen
Bewegingsdetectie, Ingebouwde microfoon, Ingebouwde speaker, IR-nachtzicht -
Nachtzichtafstand
10m -
Maximale videoframerate
25fps
Verkrijgbaar sinds: 18 december 2018
Alles openen
Functies
-
Gebruik
Binnen -
Pan/Tilt
-
(Web)cam-eigenschappen
Bewegingsdetectie, Ingebouwde microfoon, Ingebouwde speaker, IR-nachtzicht - Opslagmogelijkheden bewakingscamera Geheugenkaart
- Geheugenkaart ((micro)SD) microSD
Beeld
-
Resolutie
1280x960 -
Maximale videoframerate
25fps -
Nachtzichtafstand
10m
Stroomvoorziening
-
Stroomvoorziening
Netvoeding
Verbindingen
-
Ethernet (RJ45)
Ethernet 100Mbps -
Verbinding (wlan)
Wi-Fi 2 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n)
Afmetingen
-
Hoogte
94mm -
Breedte
94mm -
Diepte
94mm
Gewicht en kleur
- Kleuren Wit
Meer informatie
- Product Lupus Electronics LE203 WLAN
- Categorie Bewakingscamera's
- Merk Lupus Electronics
- Tweakers ID 1285989
- EAN 4260195434141
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
4,0
4 van 5 sterren
0
1
0
0
0
Beste beoordeelde review
Voor buurman gekocht, samen met een Lupus XT1-plus set (camera: 104 euro inc-BTW-ex.-verzending-in-Duitsland). Hij is erg blij met de set en zeker met deze camera die hij inzet als babyphone.
Met "eigen verbindingsprofiel" is PTZ-kantel-draai-zoom-microfoon-speaker te bedienen via de App..
Zie ook:
https://tweakers.net/productreview/266756/lupus-electronics-xt2-plus-main-panel.html EN OOK
https://tweakers.net/productreview/266994/lupus-electronics-xt1-plus-starter-kit.html
Pluspunten
PTZ-mic-speaker via App bedienen WIFI en ethernet-kabel, SSL/TLS versleuteling (poort 443) SD-kaart-in-camera/NAS/PC opslag beelden Redelijk goed beeld (1.3mp). Ook in donker, dan wel alleen zwart/wit beeld Werkt in combo met XT1-plus/XT2-plus Hub of standalone (dan met App en/of PC) Te gebruiken als babyphone met App. Ook plafond bevestig toegestaan. Makkelijk te gebruiken met App of PC/laptop (browser) PAN-TILT op app is gewoon sturing met je vingers (touch) over het beeld in de nieuwste firmware (dus geen knopjes meer op het scherm). ZOOM is nog wel "knopjes" bediening
Minpunten
Alleen voor binnen, dat zijn trouwens alle "kleine" en "goedkopere" PTZ camera's! Wordt iets warm aan de onderkant Maakt wat lawaai bij opstarten (= motor die de lens-kop in de juiste positie zet bij "snelheid 5"). Zet snelheid PTZ op LAAG (=1) voor minder tot weinig lawaai (alleen (eenmalig) via PC in te stellen!) Bij de (eenmalige) installatie via ethernet-kabel/PC (dus niet via QR-code/App) moet je na het "bekabeld" instellen van de WIFI, de kabel wel verwijderen anders vindt de App/PC die camera niet via de WIFI (niet gedocumenteerd; Bij andere Lupus camera's is dit geen issue)
Vraag & Aanbod
Wil je je eigen tweedehands product adverteren?
Meer over handelen in Vraag & Aanbod »