De Primo, niet de verwarren met de andere Primo, is een van de goedkopere powerbanks uit de test en dat is goeddeels te verklaren door het ontbreken van een Type C-poort. Opladen gaat via een micro-A-poort en om je apparaten op te laten heb je de keus tussen twee gewone A-poorten met 5V-uitgangsspanning. De wat krasgevoelige behuizing is van plastic, maar heeft wel een level-indicator met vier leds. Het is (volgens specs) de enige powerbank die opgebouwd is uit acht 2500mAh-lithiumion-cellen in plaats van een lipo-accu. Lees verder »
mooie accu
2x 2.4 ampere
Product was behoorlijk goedkoop het opladen duurde aan de lange kant. Na het gebruik van -+1 jaar hield de powerbank er in zijn geheel mee op.
Deze powerbank laad goed op (niet altijd op goede snelheid?) en kan dit veel en lang doen.
Het duurt wel even voordat hij volledig opgeladen is.
Productie is wat minder, er is een knopje wat ingedrukt moet worden om het laden te activeren en deze gaat snel kapot.
Matig product. Het duurt enorm lang voor de powerbank volledig opgeladen is. En eenmaal opgeladen, doet ie zijn werk niet goed. Wanneer ik mijn gsm gebruik terwijl hij aan de powerbank hangt, loopt mijn accu nog steeds leeg (alleen iets minder snel dan zonder powerbank). Geen aanrader, deze powerbank.