Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
-
Zakloos
- Dweilaccessoires Doek voor nat gebruik
-
Dweilrobot
-
Geluidssterkte (max.)
60dB(A) - Accuduur (minuten) 60min
-
Gewicht
3,1kg
Belangrijkste specificaties
-
Zakloos
- Dweilaccessoires Doek voor nat gebruik
-
Dweilrobot
-
Geluidssterkte (max.)
60dB(A) - Accuduur (minuten) 60min
-
Gewicht
3,1kg
Alles openen
Inhoud en filter
-
Zakloos
Dweilrobot
- Dweilaccessoires Doek voor nat gebruik
-
Dweilrobot
Eigenschappen robotstofzuiger
-
Geluidssterkte (max.)
60dB(A)
Accu
- Accuduur (minuten) 60min
Afmetingen,Gewicht en kleur
-
Gewicht
3,1kg
Meer informatie
- Product Alfawise A6
- Categorie Robotstofzuigers
- Tweakers ID 1113099
- Specs van de fabrikant Productinformatie
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
4,0
4 van 5 sterren
0
1
0
0
0
Beste beoordeelde review
Eén van de goedkopere modellen in de vergelijking, en als 'Chinees' niet onverwacht een model dat veel waarde voor het geld biedt maar ook met risico's komt. Een capabele low-mid end stofzuiger met als voornaamste probleem dat de ca 70-80 euro duurdere Xiaomi echt een klasse beter is.
Pluspunten
Zeer redelijke all-round stofzuiger voor het geld. Zowel op harde vloeren als (laagpolig) kleed een nette prestatie. Model met net basisstation, schedule opties, afstandsbediening. Nette bouw en chique uitstraling. Relatief stil Value for money
Minpunten
China-risico's: evt risico op invoerkosten, garantiezaken 'complex' (lees: ga uit van geen), en accessoires heel lastig te vinden. Dit model is EOL, de opvolger is met ca 200 euro wat uitgebreider, maar de Xiaomi Mi Vacuum was duidelijk een klasse beter en zit daar niet heel veel boven met prijs. Dweil-feature is vooral leuk op papier, daar wil je echt bij in de buurt blijven (ongeacht merk). Tip: Let bij een robotstofzuiger op de stofzuiger features, niet het dweilen.
Vraag & Aanbod
Wil je je eigen tweedehands product adverteren?
Meer over handelen in Vraag & Aanbod »
/u/468821/crop594848c6b86e5.png?f=community)