Aantal stemmen: 8.680. Deelname gesloten op 18-03-2002 22:37. Stemmen is niet meer mogelijk.
Op kapotte modules bij een kleinschalige test kan je niet baseren dat het slecht geheugen is. Als je dat wil weten (je kijkt naar de kwaliteit van het geheugen), moet je gaan overclocken. Dan komt kingmax er verreweg het beste uit, en laat die nou net NIET in het rijtje staanJe raadt het al: 2 van de 3 modules die ze testten waren stuk!
Inderdaad. In dit geval was er een hele batch geheugen, waaruit aan C'T modules geleverd zijn, fout gegaan. Het apparaat da de sticker op de modules plakt had met een te hoge druk gewerkt. Dat deze reepjes uit deze batch toch bij C'T terecht gekomen zijn is te wijten aan het feit dat Kingston zijn serienummer/produktID beheer niet goed onder controle heeft. Iets wat voor een producent die op kwaliteit wil letten natuurlijk wel belangrijk is. Bij een goed beheer zijn de partijen te tracen en eventueel gericht terug te roepen. Ook is het dan beter mogelijk om te verklaren waarom bepaalde modules bij een klant wel werken en sommigen niet. Een goed ontworpen kwaliteitsplan van een betrouwbare producent voorziet hierin. Overigens wordt op de Amerikaanse markt wordt traceability voor steeds meer produkten een vereiste.Op kapotte modules bij een kleinschalige test kan je niet baseren dat het slecht geheugen is.
Corsair is in deze, van het Duitse C'T overgenomen, test niet meegenomen omdat er wat communicatie problemen waren met de importeur heb ik begrepen. Pikant detail is daarbij dat op de pagina waar de conlusies van deze tests staan een paginahoge advertentie van Corsair staat uit naam van A-Force, de distributeur in de Benelux.... De resultaten van de tests met de geheugenmodules van Samsung zijn een lichtend voorbeeld voor typische merkmodules, er viel gewoon niets op aan te merken.
wie kan er hier nu niet lezen?In welke geheugenfabrikant heb jij het meeste vertrouwen?"
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.