Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Thermal Grizzly Carbonaut Pad - 38×38×0,2mm
Ik heb deze pad gebruikt op diverse systemen oa een i7-6700k met een stock koeler van de i5-2500k bij mijn ouders. Mocht de pad niet goed werken zou hij hier zeker door de mand vallen, want de koeler is eigenlijk onder de maat, maar de temperaturen blijven acceptabel. Let op, dat je er rekening mee houdt dat het weefsel elektrisch geleidend is. Dus isoleer de zichtbare print contacten op de CPU met bv doorzichtige nagellak. Dus niet met nagellak met glitters.
Pluspunten
Makkelijk aan te brengen Werkt naar tevredenheid
Minpunten
Let op zou electr. geleidend zijn
Eindoordeel
Thermal Grizzly Carbonaut Pad - 31×25×0,2mm
Hotspot van gpu was te heet dus deze thermal pad gekocht en hotspot delta is nu 20 graden koeler. Koste geen moeite was letterlijk zo simpel als erop leggen en klaar.
Pluspunten
koelt erg goed herbruikbaar makkelijk geen troep
Minpunten
geen
Eindoordeel
Thermal Grizzly Carbonaut Pad - 38×38×0,2mm
Deze heatpad maakt het leven van de Tweaker een stuk makkelijker: Nooit meer koelpasta rond het socket, aan je handen of onder je nagels. Nooit meer alcohol en doekjes nodig bij het vervangen van de CPU. Nooit meer jouw onbetaalbare Ryzen CPU vastgeplakt aan de koeler uit z'n socket getrokken...!
Pluspunten
Prima warmteoverdracht Gebruiksgemak Herbruikbaar Schoon PGA CPU blijft gewoon in z'n socket zitten als je de koeler er afhaalt...!
Minpunten
Geen
Eindoordeel
Thermal Grizzly Carbonaut Pad - 38×38×0,2mm
Ik gebruik het nu al bijna twee jaar lang eerst voor een ryzen 2600 en nu voor een 5800X en het werkt perfect. Het wisselen van CPU is nog zo simple geweest en de temperatuur is ook top.
Pluspunten
Kwaliteit Eenvoudig Lange levensduur
Minpunten
Geen
Eindoordeel
Heb jij ook een Thermal Grizzly Carbonaut Pad?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
:strip_exif()/u/1384184/crop5fbe5f8e690ef_cropped.gif?f=community)
/u/205692/dagvatartweakers2.png?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/1141985/crop5ecfb850e861a_cropped.jpeg?f=community)