Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Razer DeathAdder Essential Zwart
Dit cult-gaming muisje op advies van Megekko mdw voor weinig ff meegepikt toen ik recent een vervangende 180hz monitor ophaalde en omdat de bestelde Glorious Model O Eternal muis nog steeds niet binnen is. Ondanks lage prijs een vrij traditionele muis die fijn in de hand ligt, super snel en precies reageert zowel op de desktop als in FPS games zoals ARC. Voor de prijs is deze Deathadder Essential een no-brainer.
Enige nadeel (waar je aan went als je beter oplet) is dat de 2 knopjes links aan de zijkant lastig voelbaar (van elkaar) zijn te ontscheiden omdat ruimte tussen beide en de behuizing zelf imho te naadloos is.
Vergeleken met deze Deathadder ben ik benieuwd of en hoe de 50%(!) lichtere Model O Eternal aanvoelt en met een 2x zo hoge DPI beter/minder werkt in m.n. FPS games?...
Pluspunten
goedkoop heel precies tot 6,400 DPI ook zonder muismat op minder gladde oppervlakken heel snel reageren tot 6,400 DPI vult fijn op onder vrij grote hand nette ingetogen afwerking (behalve logo geen LED bling) robuuste constructie duurzaam?
Minpunten
gewicht (traditioneel, niet vederlicht is kwestie van voorkeur) zij-knoppen wat lastig te voelen/ onderscheiden registreren verplicht voor advanced setup
Eindoordeel
Razer DeathAdder Essential Zwart
een hele basic muis voor als je nog geen voorkeuren hebt, de muis is ook gewoon op na 1 jaar, zweet en rotzooi gaat snel in de knoppen zitten. gebruik hem zelf alleen nog voor de LAN parties waar nog wel eens bier gemorst wordt
Pluspunten
momenteel goedkoop gewoven kabel weinig knoppen
Minpunten
prijs varieert veel geen rgb (alleen groen) wegwerp product
Eindoordeel
Razer DeathAdder Essential Zwart
Fijne muis, maar ze gaan constant na een paar jaar stuk. Dan werkt het scrollwheel weer niet meer, dan klikt de muis weer niet meer goed. Niet gemaakt om lang mee te gaan bij zwaar gebruik. Daarom 3 sterren.
Pluspunten
Hoge DPI Zijknoppen Fijne grip
Minpunten
Gemaakt om weg te gooien na 2 jaar Gaat erg snel stuk
Eindoordeel
Razer DeathAdder Essential Zwart
Prima Muis, Helaas geen rgb
Pluspunten
Prima Voor de Prijs
Minpunten
Geen RGB
Eindoordeel
Razer DeathAdder Essential Zwart
Prima muis, maar begint na anderhalf jaar gebruik op willekeurige momenten te dubbelklikken als je een enkele klik doet. Daarnaast is de Razer-software irritant, je moet bijvoorbeeld een account aanmaken en er zit reclame in voor andere Razer-meuk.
Pluspunten
Stevig gebouwd Ligt fijn in de hand 1000 Hz, 6400 DPI
Minpunten
Dubbelklikprobleem Licht kan alleen op groen, of uit Onhandige Razer-software
Eindoordeel
Heb jij ook een Razer DeathAdder Essential?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
:strip_icc():strip_exif()/u/32855/bluf98.jpg?f=community)
/u/502133/crop63230156ad849_cropped.png?f=community)
:strip_exif()/u/1183720/crop5dac9c44d13e7.gif?f=community)