Gemiddelde gebruikersscore
De Logitech MX Anywhere 3 ligt prettig in de hand en heeft een lange accuduur. Voor Ideaal is dat je de muis aan 3 apparaten kunt koppelen en met 1 druk op de knop kunt switchen. Met de Logitech Flow software kun je de muis configureren naar eigen wens.
Gekocht als opvolger voor mijn Anywhere 2S, waarvan het rubber losliet. Bevalt tot nu toe prima: voelt in gebruik hetzelfde als de 2S, maar met wat meer opties (via 'Logitech Options'-app). Scrollwiel is even wennen, maar volgens mij 'n verbetering.
Als echte MX Anywhere-fan moet ik deze versie 3 helaas afraden. Hij functioneert op minder oppervlakken en heeft minder functies dan zijn voorgangers en de linkerknop is veeeeeeel te gevoelig. Daardoor vind ik het gebruiksgemak veel minder dan van de vorige versies, de 2 en 2S.
De muis ligt prettig in de hand, wel wat klein.De muis heeft veel knoppen en alle knoppen zijn aan te passen. Het scrollen is ook instelbaar, van sneller dan gemiddeld, tot mega snel. Accu is op te laden en gaat lang mee. Zowel met usb als bluetooth aan te sluiten.
Mooie muis, voelt als kwaliteit, ik vind hem erg plat en nu bijna 2x zo duur als MX Anywhere 2.
Hij werkt snel en soepel. Makkelijk aan te zetten en verbindt direct zodat je gelijk aan het werk kan. Door het handige kleine formaat fijn om mee te nemen en onderweg te gebruiken. Voor langdurig thuis gebruik is hij wat klein en ligt hij niet super in de hand.
Prima muis om te gebruiken bij een laptop/ipad. Werkt goed op Windows en macOS (Big Sur). Handig is ook de mogelijkheid om meerdere apparaten (3) te verbinden.
In het begin ff wennen maar vind hem nu fijner dan mijn vorige 2S. Vooral snel scrollen gaat super. Als de prijs in de toekomst daalt naar rond de 40 euro dan koop ik er nog 1 bij.
Fijne muis, mits knoppen eenmaal naar wens zijn ingesteld, wat even een gedoe is. Scrollen voelt heel prettig aan, beste tot nu toe en de scrolldruk kan aangepast worden (maar kan niet heel zwaar zijn). Automatische 'lock' en 'unlock' van scrollwiel went ook en is dan prettig.
Wat mij betreft een stap achteruit ten opzichte van de MX Anywhere 2. Hij ligt minder prettig in de hand en de klik is opvallend aanwezig. Ook geen mooi opbergzakje meer, jammer. Voor mij in ieder geval reden genoeg om 'm terug te sturen, dit gaat 'm niet worden.
Door zijn lichtgewicht en oplaadbare accu is de muis erg portable. Heb de muis nu 4 weken in gebruik en nog geen enkele keer op moeten laden. Opladen gaat gemakkelijk met bijgeleverde USB kabel. Muis reageert lekker snel en scroll functie voelt erg goed.
Ik ben fan van Logitech muizen, maar deze gaat eruit, zonde geld.
Muis is van goede kwaliteit, maar zeer onprettig om mee te werken.
Hij klikt veel te makkelijk, met name de linkerknop klik ik de hele tijd per ongeluk.
Het materiaal aan de linker zijkant heeft vervelende ribbels.
Overtreft niet. De basis onderwerpen zijn prima, makkelijk te verbinden via Bluetooth en additionele knoppen bij de duim. Het scroll wheel is erg stil en de de muis is via USB-C op te laden. Ik vind de muis wel wat klein en het scrollen niet altijd even fijn.
Niet geheel tevreden over deze muis.
de klik van de muis is erg hard.
de ingenieuze scroll optie is minder ingenieus dan geclaimed.
De eerdere logitech muis die ik heb gehad werkt op 2 AA batterijen en die gaat 3 jaar mee. 3 JAAR!!! Deze accu moet je vaker opladen.
Zeer praktische compacte muis. Scrolt lekker snel overal doorheen, werkt op iedere ondergrond, ligt fijn in de hand. Verbinden met meerdere apparaten mogelijk en zeer lange batterijduur.
Heerlijke muis voor op mijn houten eettafel.