Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,5 4.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0
12 december 2023 Rapporteer
Product gekocht +2

Notitie: Ik heb de HyperX Cloud III aangekocht nadat ik voorheen een Corsair HS70 Bluetooth (Wireless) headset had. Deze is kapot gegaan en ik heb sindsdien via Alternate Nederland een nieuwe headset aangekocht voor een actuele prijs op de datum van aankoop.

Na de HyperX Cloud III ongeveer een week in gebruik te hebben heb ik een korte en krachtige review kunnen opstellen over het product.

Pluspunten

  • Uitstekende audiokwaliteit
  • USB-A, USB-C en 3,5mm verbinding
  • Equalizer en microfoon instellingen via HyperX ngenuity software

Minpunten

  • Standaard 3,5mm kabel vrij kort (zonder extensiekabel)
  • Audiokaart voor USB-A & USB-C verbind via de 3,5mm kabel

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
18 juli 2025 Rapporteer
Product gekocht 0

Mijn 12 jaar oude Logitech G230 mocht met pensioen, want die viel echt totaal uit elkaar. Vandaar een leuke doch bescheiden opvolger gekocht. Ik ben groot voorstander van bekabeld, want hij zal toch enkel achter de PC worden gebruikt. Draadloos geeft altijd meer latency en is ook zwaarder. Dus deze is voor mij perfect.

Pluspunten

  • Comfort
  • Bouwkwaliteit
  • Geluid
  • Microfoon

Minpunten

  • Bekabeld

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)

Heb jij ook een HyperX Cloud III?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review