Review door de redactie
Maak van je smartphone een gaminghandheld - Razer Kishi V2 vs. Backbone One
De Backbone One is een fijne Android-gamecontroller waar telefoons tot ongeveer 6,7 inch in passen. Doordat hij niet via bluetooth, maar via USB verbindt, hoeft hij nooit opgeladen te worden. Hij ligt prettig in de hand, ook als je handen aan de grote kant zijn. De d-pad en facebuttons voelen lekker aan, maar de triggers hebben wat weinig weerstand en travel. Voor wie geen bluetoothaudio kan of wil gebruiken, is er een 3,5mm-aansluiting. De bijbehorende app ziet er goed uit en biedt een mooi overzicht van beschikbare games, maar het is niet duidelijk of alle features voor altijd gratis blijven. Lees verder »
Pluspunten
-
Compact, licht en makkelijk mee te nemen -
D-pad en knoppen voelen fijn aan -
3,5mm-jack voor audio -
Comfortabele grip -
Fijne app
Minpunten
-
Triggers hebben weinig weerstand en travel -
Appfeatures mogelijk in toekomst tegen betaling -
Werkt niet met meeste hoesjes
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Backbone One for Android, Standard Zwart
Device gekocht voor gamen op telefoon, in bijzonder vanwege call of duty mobile.
Qua gameplay ervaar ik het als een “perfect” device; compact, audio aux, laden tijdens game. ….. Maar voor CoD krijg ik de controls niet lekker.
Dat gezegd hebben; speel nu veel meer andere games dan call of duty.
Apple Arcade blijkt namelijk goed ondersteund te zijn, waardoor nu games speel welke voorheen links liet liggen.
In kort; top device - maar ik vind de reactie van sticks niet lekker reageren (deathzone?)
Pluspunten
Vrijheid in gamen (“switch” beleving) Positief verrast over degelijkheid Werkt met minder “latency” can ps5 controller met Bluetooth Test icm iPhone 15
Minpunten
App, dubieuze meerwaarde Werkt niet in hoesje Nauwelijks weerstand met achterste triggers