Software-update: The Elder Scrolls IV: Oblivion 1.2

Oblivion logo (90 pix) Bethesda Softworks heeft eergisteren een nieuwe patch uit gebracht voor Oblivion, het vierde deel uit de populaire serie role playing games The Elder Scrolls. In dat spel moet er op zoek worden gegaan naar de troonopvolger van de keizer, die door een onbekende moordenaar is vermoord. Aan jou de taak om de troonopvolger te vinden en het complot achter de moord te ontrafelen. De spelwereld is zo groot dat je uren zoet kunt zijn met allerlei zogenaamde side-quests, zonder je ook maar één moment om het hierboven omschreven verhaal druk hoeft te maken. Patch 1.2 is beschikbaar voor de pc en de xbox 360 en voert de volgende veranderingen en verbeteringen door:

New Features
  • 10 new Xbox 360 Achievements for Shivering Isles
Bug Fixes
  • Improved LOD visual quality for landscape.
  • Optimizations to file loading system.
  • Taking items from dead owned creatures is no longer a crime.
  • Fixed issue where lock/unlocked states on doors would occasionally be stored incorrectly in a save game.
  • NPCs no longer pop into view after player cancels out from the Wait menu.
  • Fixed memory leak with sitting in a chair multiple times.
  • The reflection from the environment map in windows now displays properly.
  • Fixed an issue where player is still in combat even though the creature is no longer present.
  • Player can no longer fast travel when paralyzed.
  • Fixed infinite dialogue loop when arrested by guards who have high disposition to you.
  • Fixed issue where guards would not properly report crime if they were pickpocketed.
  • Summoned creatures properly fade away when they are created from a leveled list.
  • Fixed issue where stolen items would lose their stolen status if the player character was female.
  • Fixed crash that would occur with NPCs loading in with arrows.
  • Pickup sound effects no longer play during the loading screen.
  • If you attack a creature owned by you, crime is no longer reported.
  • Fixed issue with LOD not loading in properly when entering/exiting worldspaces.
  • Fixed infinite soul gems exploit by dropping and picking up stacked soul gems.
  • Fixed a crash with summoning a creature and immediately exiting the cell.
  • Fixed a crash with stealing an object, exiting and immediately re-entering an interior.
  • Fixed issue where an NPC would occasionally not perform the proper idle animation.
  • Fixed an occasional crash when a creature loses detection on the player.
  • Fixed an occasional crash with NPCs who were not loaded going into combat.
Quest Fixes
  • In Light the Dragonfires, fixed issue where improper journal would appear if you closed an Oblivion gate.
  • In Till Death do They Part, fixed an issue where Melisande would not properly give you Cure Vampirism potion.
[break]
Oblivion screenshot (resized)
Versienummer 1.2
Besturingssystemen Windows XP
Website Bethesda Softworks
Download http://www.bethsoft.com/downloads/patches/Oblivion_v1.2UK.exe
Bestandsgrootte 4,21MB
Licentietype Freeware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

25-03-2007 • 14:39

14

Submitter: rickertsnaak

Bron: Bethesda Softworks

Update-historie

Reacties (14)

14
14
14
1
0
0
Wijzig sortering
Zelf had ik ook crashes, totdat ik er achter kwam dat die in dit spel in combinatie met AC3filter veroorzaakt werden.

AC3filter op 2/0 en 16bit zetten loste alle blauwe scherm problemen voor mij op met dit spel.

Uninstallen van AC3filter zal waarschijnlijk ook alles oplossen ook al heb ik dit niet getest.

( dit was met een Audigy2 ZS )
inderdaad, ik had hetzelfde probleem, als ik oblivion afsloot dan had ik mijn hele systray volstaan met AC3filter icoontjes.
Allemaal relatief kleine fixes, terwijl het spel bij veel mensen onspeelbaar is door de vele crashes (waaronder bij mezelf).

Leuk zo'n patch, maar ze mogen zich wel eens richten op de echte issues.
Geloof mij Elder Scrolls 4 is verreweg het beste spel kwam stabiliteit wat ze tot nu toe hebben uitgebracht deel 2 heb ik nooit kunnen spelen crasdhe gewoon na +- 2 minuten deel 3 ging nog redelijk gemiddeld 30-40 minuten dan crashde die en met deel 4 zo goed als nooit dus geloof mij dit is echt netjes van ze

(zelfs elder scrolls 3 voor de xbox was onstabiel dus moet je nagaan hoe slecht hun programmeerwerk toen was)

op zich vallen de bugs wel mee met oblivion meeste worden veroorzaakt zoals al gezegt MODS die gewoon slecht in elkaar gezegt zijn
wat ik alleen niet snap is dat een nieuwe feature is xbox360 achievments of krijgen de 360 gebruikers dezelfde patch ? :?
wat ik alleen niet snap is dat een nieuwe feature is xbox360 achievments of krijgen de 360 gebruikers dezelfde patch ?

In principe wel. Beide versies van het spel zijn exact hetzelfde, met minimale verschillen. (Controls e.d.)

Daarom is de inhoud van de patch ook gelijk. De PC versie heeft de achievements weliswaar uitgeschakeld in de scripts. Maar om reputatieontwikkeling mbt de deze maand te verschijnen expansion ook in de PC versie terug te laten komen was een update van de scripts nodig om deze te verwerken. (gerelateerd aan opgeloste quests == reputatie --> achievements)
nou...deze "Fixed issue where guards would not properly report crime if they were pickpocketed" lijkt me toch redelijk belangrijk ;)

Ik zie deze game voor het eerst maar zijn die crash bugs wel gemeld dan? of ze kunnen het gewoon niet oplossen.

niet groot trouwens, die 4MB. Zit zeker niet veel geluid in
Toch vreemd. Vereweg de meeste mensen, mezelf incluus hebben helemaal geen last van crashes. Of zeer sporadisch.

Weet je zeker dat 't geen user end issues zijn? Heb je al hulp gezocht op het Elder Scrolls forum?

[edit]
Deze patch introduceert overigens wel weer nieuwe crashes, maar die zijn mod-gerelaterd.

Oblivion kan om vele redenen crashen.. Ik weet niet of je de changelog hebt gelezen, maar er staan dus wel veel supposed fixes voor crashes tussen.
Er worden wel degelijk crashes gefixed, hoor.

Ik heb spel uitgespeeld vroeger, zonder deze patch, of een eerdere.

Tja, hij crashte wel eens, maar zeer sporadisch.Ik kon het oplossen door hardware-fixes en tweaks in de ini bestanden. Rondsnuffelen op de fora hielp goed.

Blijft een zeer prachtig spel en ik was zeer trots dat ik hem had uitgespeeld! (Hoewel nummer 3, Morrowind, in mijn ogen nog de beste in de serie is).
Anoniem: 167866 25 maart 2007 16:31
De verbeterde shaders die in de PS3 versie worden gebruikt zouden ook nog naar PC en XBox 360 komen... Waar blijft dat??
Ik meen me ergens te hebben gelezen dat de grafische 'update' voor de Xbox 360 in de Shiverling Isles add-on zou komen.

Kan helaas niet zo snel voor je terugvinden waar ik het precies gelezen heb...

Edit: gevonden...
Bethesda confirmed at a recent press event that Shivering Isles will be one of the first games to make use of the extra 250 achievement points available for downloadable expansion packs.

The Oblivion add-on for 360 will also feature new shader technology that should bring the game up to the graphical standard of the PS3 copy, adding to recent comments from Bethesda spokesperson Pete Hines that the two versions will look virtually identical.
Bron: Eurogamer
maar de draw distance en de pop-up die de PS3 niet heeft komen niet naar de xbox360.

draw distance blijft een stuk verder op de PS3, ook naar shivering isle.
Anoniem: 166348 25 maart 2007 16:34
Ah ze komen met een oplossing voor de Cure Vampirism quest :D
Ben tijdje terug gestopt met oblivion omdat ik niet meer 'normaal' kon worden, en geen zin had om helemaal overnieuw te beginnen...
Ben tijdje terug gestopt met oblivion omdat ik niet meer 'normaal' kon worden, en geen zin had om helemaal overnieuw te beginnen...
Je had ook voor de makkelijke manier kunnen kiezen: zorgen dat je de vampire lair mod van Knights of the Nine installeert. Daarin zit een hideout waar je jezelf makkelijk van vampierisme kan genezen/ontdoen (naargelang je het een vloek/zegen vind). ;)

Overigens, van de beschrijving in het artikel:
Aan jou de taak om de troonopvolger te vinden en de moordenaar de ontmaskeren.
De moordenaar lijkt mij toch echt duidelijk. Je staat er zelf bij (aan het begin van het spel) wanneer de keizer wordt vermoord en wanneer de 'moordenaar' door jou/de Blades wordt afgeslacht. :?
De moordenaar lijkt mij toch echt duidelijk.

De echte moordenaar is natuurlijk degene die de killer opdracht gegeven heeft..

Zonder spoilers weg te geven. :)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.