Medior Informatie Analist
Garansys · Standplaats: Utrecht · 19 augustus 2026
Garansys Logo
- Medior Informatie Analist
Bouwen aan lange termijn samenwerking
Medior Informatie Analist
RL403349Functieomschrijving
Je klant vertelt je wat er nodig is. Jouw werk begint bij de vraag waarom.
Informatie Analist bij Garansys in het kort:
✔ Je bent de spil tussen stakeholders en het development team. Wat jij vastlegt, bouwt het team.
✔ Je zit dicht op de uitvoering en ziet binnen dezelfde sprint wat je ontwerp doet in de praktijk.
✔ Je krijgt de ruimte om tegen te spreken.
Wat je doet
Je vertaalt requirements naar functionele ontwerpen, zodat een scrumteam precies weet wat het bouwt. Je werkt in een multidisciplinair team met developers, testers, een Scrummaster en een Product Owner. Het zwaartepunt ligt in het gesprek met de stakeholder. Je luistert, stelt kritische vragen en doorgrondt het proces erachter. Je durft het te benoemen wanneer de uitkomst afwijkt van de oorspronkelijke vraag.
Je praat op verschillende niveaus binnen een organisatie en houdt meerdere stakeholders tegelijk aangehaakt. Je bent geen doorgeefluik, maar vormt een eigen oordeel over de beste oplossing en kunt jouw keuzes helder onderbouwen. Je neemt het initiatief in het gesprek en blijft van de eerste vraag tot en met de uiteindelijke oplevering betrokken bij het ontwikkelproces. Je combineert informatieanalyse en businessanalyse. Allround en T-shaped vullen elkaar goed aan, waardoor je breed inzetbaar bent in uiteenlopende applicatielandschappen.
Je trekt op met en Wim , die je wegwijs maken in onze werkwijze. Via ons buddysysteem krijg je een vast aanspreekpunt in je inwerkperiode.
Dit maakt jou een match
Je bent resultaatgericht en krijgt energie van een proces dat je helemaal doorgrondt. Daarnaast herken je jezelf hierin:
Je hebt een visie op je vak. Je hebt een mening over hoe analyse beter kan en onderbouwt die met wat je zelf meemaakte.
Je vraagt door. Je zoekt de vraag achter de vraag en gaat het gesprek aan als je het ergens oneens mee bent. Weet je iets niet, dan zeg je dat - en morgen weet je het wel.
Je hebt een visie op AI. Je volgt wat AI verandert aan analyse en softwareontwikkeling en noemt voorbeelden uit je eigen praktijk.
Je deelt je kennis. Een kennislunch, een blog, een sessie met collega's: kennisdeling zit in je week, geen los idee voor één keer.
Verder heb je:
-
Minimaal 2 jaar ervaring met het vertalen van requirements naar functionele ontwerpen
-
Ervaring met user stories en acceptatiecriteria in een agile omgeving
-
Genoeg technisch begrip om met developers te sparren over wat haalbaar is
-
Nederlands en Engels op zakelijk niveau, mondeling en schriftelijk
Waar je naartoe groeit
Je groeit mee met de complexiteit van je opdrachten: grotere applicatielandschappen, meer stakeholders, meer eigen regie. Op basis van je persoonlijke ontwikkelplan volg je trainingen en bezoek je events, samen met collega's.
Samen scherp voor resultaat
Bij Garansys werk je in een hechte, informele organisatie waar vertrouwen de basis is en verantwoordelijkheid vanzelfsprekend. We combineren een familiegevoel met een topsportmentaliteit: warm als het kan, scherp als het moet. Je krijgt veel vrijheid in hoe je werkt, maar we rekenen op eigenaarschap en resultaat.
We doen alles nét even anders. We creëren waarde door hecht samen te werken en te leveren op het juiste moment, met garantie en zekerheid. We ontwerpen, ontwikkelen en beheren oplossingen op basis van Dynamics 365, het Power Platform en Microsoft Azure.
Je werkt 32 tot 40 uur en deelt je dagen zelf in. Veel thuiswerken past minder goed bij deze rol: je overlegt met je team op kantoor en bezoekt regelmatig klanten.
Hier word jij blij van:
Jouw ontwikkeling als persoon en professional staat bij ons centraal. Op basis van jouw persoonlijke ontwikkelplan volg je samen met een aantal collega's diverse trainingen en bezoek je met enige regelmaat verschillende events. Daarnaast kun je meedoen aan externe én interne leer- en coaching trajecten van de Caesar Groep en geniet je van de volgende arbeidsvoorwaarden :
Is dit iets voor jou?
Stuur onze recruiter Glen dan gerust een WhatsApp berichtje op telefoonnummer of contact hem per .
Vacature kenmerken
Overig
informatieanalist
ICT
Vast
1 - 40 uur per week
€ 4.600 - € 6.326
HBO
Ervaren
Janssoniuslaan, Utrecht