Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Het zal op het eerste oog niemand ontgaan dat de Sharkoon Rebel C70G zich heeft laten inspireren op de zeer populaire Fractal Design North - of eigenlijk moet ik de North XL zeggen. Het is dan gemakkelijk een conclusie te trekken dat dit dan "goedkope knockoffs" moeten zijn, maar niks is minder waar.
We zagen hetzelfde met de populaire Corsair 4000D Airflow, die op zijn eigen manier toch de markt vam 'airflow gefocusde' kasten gerevitaliseerd. Anno 2024 is de 4000D airflow zeker niet meer de beste, en bieden vele merken gelijksoortige behuizingen aan die beter geoptimaliseerd en/of geprijsd zijn dan de Corsair.
Ik was blij verrast dat Sharkoon met de Rebel C70G éérst een goede kast heeft gebouwd, en daarna de keuze heeft gemaakt om het houten esthetiek toe te passen.
Pluspunten
Hoogwaardig alternatief voor de Fractal North XL 360mm top-radiator ondersteuning Geïntegreerde videokaarthouder! Uitstekende airflow met 4 ARGB fans inbegrepen Panelen volledig schroefloos (de)monteerbaar Verrassend modulair Ingenieus systeem voor SSD/HDD/Fan mounts zijpaneel Ruim voldoende ruimte voor kabel-management...
Minpunten
Inbegrepen hub is alleen 5v ARGB, geen PWM Kabelsplitter niet voorgeïnstalleerd voor front fans Bovenpaneel niet te verwijderen Accessoireschroeven dubbel plastic verpakt Kabel management ...maar in totaliteit is de kabel management minder goed dan de North XL
Eindoordeel
Sharkoon Rebel C70G RGB Zwart
Ik wilde al lang een andere kast, had hiervoor ook al een sharkoon kast, voornamelijk omdat fans erbij geleverd worden welke eigenlijk prima hun werk doen, zo ook deze kast met RGB fans. Aansluiten van fans ging ontzettend makkelijk op mijn MSI mobo, veel interne ruimte en alles makkelijk te monteren.
Ik ben eigenlijk stiekem fan van Sharkoon, brengen veel BANG voor bucks.
Pluspunten
4 fans inbegrepen Mooie afwerking, strak met hout look Panelen schroefloos Ruimte Prijs, 80 euro
Minpunten
kabel management had beter gekunt
Eindoordeel
Sharkoon Rebel C70G RGB Zwart
Mooie kast met glas, mesh zijkant, houten voorkant en stille RGB fans, gebruikt voor klant systeem.
De inbouw tray voor waterkoeling is onhandig te verwijderen, en weer terug te plaatsen, dat had beter gekund, de bovenkant zit ook vastgepopt, jammer, de gebruikte Arctic Liquid Freezer III 240 mm ging er net in, zit tegen het VRM koelblok van het moederbord (MSI Z790 Gaming Plus Wifi), (wellicht kun je een waterkoeler aan de zijkant / achter vastzetten, niet geprobeerd), wel plaats genoeg voor een RTX 4080 Super en de al ingebouwde gpu anti sag beugel is handig.
Pluspunten
Goede prijs en kwaliteit Zijkanten gaan er zo af... Mesh zijkant voor goede koeling.... Stille fans Anti sag beugel
Minpunten
Waterkoeling "tray" onhandig en lomp Bovenkant niet te verwijderen Maar trekt extra stof aan
Heb jij ook een Sharkoon Rebel C70G/M RGB?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
:strip_exif()/u/531258/crop63667c21b6af9.gif?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/166877/crop5f6dc5a388662.jpeg?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/1157718/crop5e6d5ebf96a5f_cropped.jpeg?f=community)