Aangeboden door Speedway4, zondag 27 december 2015 11:34, 176 views
Laatste wijziging op maandag 22 februari 2016 18:25

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 150,-
Verzendkosten Inclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Nee
Ouderdom 11 maanden
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Wegens een upgrade naar een i5 4690K processor mag deze weg.

De processor komt uit een werkend systeem en draait super. Heb hem gelocked op 1.0v (dus ook wanneer alle 4de cores op 3.6Ghz draaien). Verbruikt hierdoor maximaal 55watt. De processor is overigens 11 maanden oud.


Valt niet zoveel meer over te vertellen. Maar als je nog vragen hebt, stel ze gerust.

Ophalen of verzenden; verzending is op mijn kosten: PostNL brievenbus pakketje, ofwel het maakt niet uit of je thuis bent want hij gaat door de brievenbus, maar je hebt wel het voordeel van Track&Trace! (Verzending blijft echter altijd op risico van de koper).

Adverteerder

Naam
Speedway4
Beoordeling
5 van 5 sterren
(463)
History
1.083 advertenties 2 actief
Actief sinds
dinsdag 5 februari 2008 10:56
Karma
36.739

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.