Toevoegen aan favorieten · Meld misbruik
Advertentiedetails
Vraagprijs | € 60,- |
---|---|
Verzendkosten | Exclusief |
Staat | Goede staat |
Garantie | Nee |
Verzending | ophalen en (pakket)post nationaal |
Betaling | contant, bank vooraf en paypal vooraf |
Beschrijving
Toetsenbord
Dit is een uitgebreid toetsenbord met veel extra functies. Zo zitten er links van het toetsenbord mediaknoppen, o.a. voor volume veranderen en volgende/vorige nummer. Ook een zoomknop voor bijvoorbeeld internetpagina’s ontbreekt niet. Rechtsonder zitten sneltoetsen voor het Media Center, Photo Gallery en Gadgets.
Het allerfijnste van het toetsenbord is echter het schermpje midden bovenaan. Deze heeft meerdere functies waar makkelijk naar te switchen is met de twee toetsen onder het scherm. De functies zijn:
- Tijd met datum
- Media (welk nummer wordt afgespeeld met tijdsindicatie)
- Temperatuur van de kamer
- Aantal toetsaanslagen
- Rekenmachine (te activeren met een aparte knop en te bedienen met het numerieke toetsenbord)
Het toetsenbord werkt op 4x AA batterijen (niet inbegrepen) welke heel lang mee gaan. Sinds levering is het rechtervoetje van het toetsenbord een beetje los, maar als je het toetsenbord gewoon laat staan, staat deze stevig.
Muis
Bij het toetsenbord wordt de Logitech MX Revolution geleverd. Dit is een hele fijne ergonomisch gevormde muis voor de rechterhand. Er zijn meerdere knoppen aanwezig, naast de standaard linker- en rechtermuisknop. Deze knoppen zijn:
- scrollwheel; Ook dit zit vaak standaard op een muis, maar dit is Logitech’s zogenoemde ‘free spinning wheel’. Bij normale scroll-snelheid gaat deze standaard kliksgewijs, maar bij snel scrollen gaat het wieltje vrij draaien waardoor je bijvoorbeeld heel snel door een internetpagina of Word-document kunt scrollen. Of en bij welke snelheid die vrij gaat draaien is af te stemmen in Logitech’s software, te downloaden vanaf de site.
- zoekknop; Wanneer je een stuk tekst selecteert, kun je met een druk op deze knop automatisch de browser openen en de geselecteerde tekst wordt in Google of een andere zoekmachine geplaatst. Werkt alleen met Windows 7 of lager, in Windows 8 of hoger wordt de zoekmachine in Windows zelf gebruikt.
- volgende/vorige; Spreekt voor zich, kan voor bijvoorbeeld muziek of internetpagina’s worden gebruikt.
- duim-scrollwheel; Kan naar eigen wens worden geprogrammeerd, heb hem zelf voor geluid gebruikt, harder of zachter en met indrukken aan of uit.
Alle knoppen (behalve het bovenste scrollwheel) kunnen sowieso naar eigen keuze worden ingedeeld qua acties. Na een tijd trouw gebruik is er enkel een klein probleempje met de linkermuisknop. Die registreert soms twee aanslagen i.p.v. één. Het schijnt een bekend probleem te zijn, die op te lossen is door de muis te demonteren en schoon te maken. Ik heb me daar alleen nooit mee bezig gehouden. Verder gaat de batterij echt heel lang mee (makkelijk een week) bij normaal gebruik. Er zit een indicator ingebouwd in de muis en zodra de muis leeg is, is deze mooi op te laden in de meegeleverde houder.
Muismat
Als laatste lever ik gratis een Steelseries QcK mass muismat (nieuwwaarde 16 euro) mee! Een hele fijne dikke muismat voor comfort en vlotte muisbewegingen.
Je kunt dus direct aan de slag met dit complete setje. Over de prijs valt te onderhandelen en opsturen is mogelijk, verzendkosten voor de koper. Ophalen in Amsterdam kan natuurlijk ook.