Aangeboden door Symphony-X, maandag 13 oktober 2014 19:00, 180 views
Laatste wijziging op zaterdag 18 oktober 2014 15:16

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 110,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Ouderdom 12 maanden
Verzending ophalen
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Ik verkoop mijn AMD Radeon HD 7950 3gb (boost edition), omdat ik een krachtigere GPU wil aanschaffen.

De kaart is in goede staat, blijft koel & is mooi stil:
reviews: Snelle HD 7800- en 7900-kaarten

Het is zonder twijfel 1 vd beste 7950 kaarten die is uitgebracht. Ik heb de kaart niet overclockt, hij was snel genoeg voor mij op stock snelheden: 930 core / 1200 mem, aangezien het de boost variant betreft.

De kaart is 1 jaar oud, dus nog sprake van garantie.

Alles netjes incl. doos, factuur en toebehoren (zie foto's).

Adverteerder

Naam
Symphony-X
Beoordeling
5 van 5 sterren
(24)
History
73 advertenties 0 actief
Actief sinds
woensdag 29 november 2000 15:53
Karma
23.099

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.