Aangeboden door Daffie, zondag 14 september 2014 19:26, 862 views
Laatste wijziging op zaterdag 18 oktober 2014 02:10

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs N.o.t.k.
Verzendkosten Niet van toepassing
Staat Goede staat
Garantie Nee
Ouderdom 36 maanden
Verzending langsbrengen en ophalen
Betaling contant, bank vooraf en paypal vooraf

Beschrijving

Te koop aangeboden, mijn 2 ASUS 24" Full-HD schermen, welke op een mooi, stevig en handig statief staan.

De schermen zijn ongeveer 3 jaar oud, ik heb er één in een Nederlandse winkel gekocht en de ander via eBay. Ik heb ze zelf in die tijd met veel plezier gebruikt, het zijn erg fijne en veelzijdige schermen.

Wat info over de schermen:
- 24"
- 1920x1080
- Aansluitingen beeld: VGA, DVI en HDMI
- Aansluitingen geluid: 3,5mm jack IN en 3,5mm jack OUT
- 10W speakers ingebouwd

Voor meer info kun je natuurlijk ook de Pricewatch bekijken over deze schermen.

De schermen zijn gemonteerd op een dual monitor stand, welke in hoogte verstelbaar is, maar ook de schermen zelf kunnen omhoog & omlaag, en naar links & rechts gekanteld/gedraaid worden. Daarnaast kun je de armen (die vanuit de centrale poot naar het VESA-bevestigingspunt gaan) naar elkaar toe draaien of van elkaar af, zodat ook schemen kleiner dan 24" 'tegen' elkaar aan staan. 24" is overigens de max wat dit standaard kan dragen.

Ideaal voor mensen die veel typen, programmeren of andere taken doen waarbij veel vensters gebruikt worden. Je kunt bijvoorbeeld 4x Chrome of Firefox naast elkaar zetten en dan zijn nog steeds veel websites goed te zien.

De reden van verkoop is omdat ik aan het kijken ben naar een 28" Ultra-HD scherm, of een 27" WQHD 144Hz scherm. En de reden dáárvan is aan de ene kant omdat ik de 'brede' werkruimte die je hebt slechts zelden benut (ik kijk meer films en game meer dan dat ik doe tekstbewerken of programmeren), en aan de andere kant omdat ik eens wat anders wil proberen :)

Van de twee schermen heb ik ook nog de gewone 'standalone' statieven.

Ik verkoop in principe alles alleen in één koop.

Bied een goed (serieus) bedrag en we hebben een deal.

Link naar grotere plaatjes:
- Foto 1
- Foto 2
- Foto 3
- Foto 4
- Foto 5
- Foto 6
- Foto 7
- Foto 8
- Foto 9

Vanwege omvang en gewicht doe ik het liever niet verzenden. Indien je in de buurt woont kan ik het ook langsbrengen.

Adverteerder

Naam
Daffie
Beoordeling
5 van 5 sterren
(47)
History
75 advertenties 0 actief
Actief sinds
woensdag 6 mei 2009 20:18
Karma
31.709

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties (6)

Sorteer op:

Weergave:

Misschien praktisch om te vermelden wat de diepte en breedte is van deze mooie setup.
De afmetingen zijn (BxDxH) 114x35x50 cm. De hoogte kan max 58cm worden als je de monitoren nog 8cm omhoog schuift.
Welke minimale prijs heb je zelf in gedachten?
Ik heb zelf minimaal €250 in gedachten.
Maar ik sta open voor overleg natuurlijk, en een ruil tegen iets (wat ik kan gebruiken) kan ook! :-)
Waar heeft u die standaard vandaan? Is dit zo'n universeel ding? Ziet er erg handig uit :).
Ik heb deze van een kennis van me overgenomen, waar hij hem vandaan heeft durf ik niet te zeggen

Je kan niet reageren op deze advertentie.