Aangeboden door Ruffzz, woensdag 1 mei 2013 22:18, 706 views
Laatste wijziging op donderdag 7 november 2013 19:08

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 625,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Verzending ophalen, (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Geweldige telefoon maar kan maar niet wennen aan Sense. Om deze reden switch ik weer terug naar een Nexus 4 met vanilla Android.

De telefoon heeft geen gebruikssporen en komt met doosje, aankoopbewijs en bijbehorende accessoires.

De telefoon is gekocht in Duitsland (Saturn). Dit heeft verder geen nadelige gevolgen wat betreft de garantie. Dit kan gewoon in Nederland afgehandeld worden indien nodig.

De afwerking van dit toestel is prima te noemen (in mijn optiek). Geen grote kieren . Ik heb 2 foto's (onderkant / bovenkant)van de beruchte plekjes bij de advertentie geplaatst dan kun je zelf een mening vormen of dit acceptabel is of niet. Wat mij betreft is deze mooi afgewerkt.

Hij heeft altijd in de originele HTC Hard Shell HC C840 One Grey/Red case gezeten die je er ook bij krijgt twv 22 euro.

Adverteerder

Naam
Ruffzz
Beoordeling
5 van 5 sterren
(100)
History
454 advertenties 1 actief
Actief sinds
zondag 15 februari 2009 17:50
Karma
16.121

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.