Gevraagd door onlime, maandag 28 september 2026 17:33, 37 views

Advertentiedetails


Max. prijs Gratis
Staat Onbekend
Garantie Nee
Verzending ophalen
Betaling niet van toepassing

Beschrijving

Heb je een scherm over omdat je Fairphone 3 of 3+ defect is? Mijn Fairphone is nog in orde maar het scherm is helaas losgekomen. Ik zou erg graag een nieuwe displaymodule inschroeven zodat ik de telefoon langer dan 6 jaar kan gebruiken.

Adverteerder

Naam
onlime
Locatie
3824 AA, Amersfoort, Nederland
Beoordeling
0 van 5 sterren
(0)
History
10 advertenties 1 actief
Actief sinds
maandag 19 september 2011 19:44
Karma
747

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 3824 AA, Amersfoort, Nederland

Toon op kaart