Aangeboden door B-BOB, dinsdag 1 september 2026 16:46, 116 views
Laatste wijziging op woensdag 2 september 2026 09:25

Advertentiedetails


Vraagprijs € 110,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Ouderdom 12 maanden
Verzending ophalen, (pakket)post nationaal, (pakket)post internationaal en koerier
Betaling contant, bank vooraf, bank achteraf en betaalverzoek

Beschrijving

Op 31.7.2025 kocht ik bij Alternate Belgie, Aartselaar deze 1TB SSD van Lexar: de NM790 omwille van z'n snelheid.

1TB
M.2 80mm
PCI Express 4.0 x4
3D v-nand (TLC)
Leesnelheid (sequentieel): 7400 MB/s (1000000 IOPS)
Schrijfsnelheid (sequentieel): 6500 MB/s (900000 IOPS)


Deze stak ik in een Ugreen USb-C behuizing om te gebruiken met mijn macbookPro als externe harde schijf voor fotobewerking: de eerste foto's die ik trok gingen hierop, werden geselecteerd en verwerkt en daarna naar de NAS gekopieerd. Het laatste half jaar kreeg ik problemen met deze te lezen, ik dacht dat het de kabel was. Aangezien ik geen tijd had om deze verder te onderzoeken (ik moet zo snel mogelijk foto's verwerken), werkte ik verder met ander geheugen en bleef deze in de schuif liggen. Deze week nam ik de tijd om deze te testen. Ik wisselde deze M.2 ssd met die van in een laptop. Wat bleek: deze Lexar werkte in de laptop en de ssd in de Ugreen reden was niet te vinden). Conclusie: de Ugreen USB-C lezer is defect. Het M2 geheugen werkt perfect, getest In HP laptop gestart met Linux vanaf Bootable USB. Momenteel geformatteerd als FAT en benchmark doorlopen als functionele test.


Ondertussen heb ik andere opslag en heb ik deze Lexar 1TB M2 SSD over en verkoop ik deze - weinig gebruikte - SSD. Bij aankoop krijg je de defecte(!) behuizing er bij, dat is veiliger om dit geheugen te transporteren. Ophalen in 9120 Beveren-Waas, België kan ook.

Factuur krijg je ook aangezien je nog garantie hebt.

Adverteerder

Naam
B-BOB
Locatie
9120, Beveren, België
Beoordeling
0 van 5 sterren
(0)
History
1 advertentie 1 actief
Actief sinds
donderdag 27 september 2007 21:18
Karma
15.659

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 9120, Beveren, België

Toon op kaart