Aangeboden door -Nexus, zondag 26 juli 2026 09:20, 79 views

Advertentiedetails


Vraagprijs € 35,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuw
Garantie Nee
Ouderdom < 1 maand
Verzending langsbrengen, ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant, bank vooraf, bitcoin en betaalverzoek

Beschrijving

Prijs: € 35,- per stuk (of doe een goed bod voor allebei in één koop!)

Ben je op zoek naar het ultieme display voor jouw smart home of IoT-project? Dit krachtige ontwikkelbord van GUITION combineert een snelle ESP32-S3 chip met een prachtig, helder 4.0 inch capacitief touchscreen. Dit is de gewilde variant met maar liefst 16MB geheugen, waardoor je moeiteloos zeer uitgebreide interfaces kunt draaien.
Ideaal als wandpaneel of dashboard voor Home Assistant, of voor standalone Arduino-projecten.
Waarom dit display?
  • Perfect voor Home Assistant: Volledig ondersteund door ESPHome (met LVGL) en openHASP. Zelfs complexe scripts en YAML-bestanden van meer dan 1400 regels draaien soepel zonder dat het geheugen volraakt.
  • Krachtige hardware: Uitgerust met een échte Espressif ESP32-S3 dual-core processor met ingebouwde wifi en bluetooth.
  • Prachtig beeld: 4.0 inch IPS-paneel met een resolutie van 480x480 pixels (scherpe weergave van tekst en iconen) en uitstekende inkijkhoeken. De helderheid is softwarematig te dimmen wanneer het scherm inactief is.
  • Soepele bediening: Snel en nauwkeurig capacitief touchscreen (reageert direct op aanraking, net als een smartphone).
Specificaties:
  • Merk: GUITION
  • Model: ESP32-4848S040 (Zonder extra relais-bodemplaat)
  • Processor: ESP32-S3 (WiFi & BLE)
  • Geheugen: 16MB Flash / PSRAM (extreem ruim voor grafische interfaces)
  • Scherm: 4.0 inch LCD (480 x 480 pixels)
  • Touch-technologie: Capacitief
  • Software-ondersteuning: ESPHome (LVGL 9.4+), openHASP, LovyanGFX, Arduino IDE, PlatformIO, EEZ Studio
Staat en levering:
Het board is gloednieuw in verpakking. Je hoeft niet weken te wachten op verzending vanuit China en hebt geen risico op onverwachte btw- of douanekosten aan de deur.

Adverteerder

Naam
-Nexus
Locatie
4191 LN, Geldermalsen, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(1)
History
1 advertentie 1 actief
Actief sinds
dinsdag 5 februari 2002 09:21
Karma
9.233

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Locatie van adverteerder

Locatie: 4191 LN, Geldermalsen, Nederland

Toon op kaart