Aangeboden door Heilige Kaas, dinsdag 27 maart 2012 22:17, 246 views
Laatste wijziging op woensdag 4 april 2012 17:26

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 70,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Onbekend
Garantie Nee
Verzending
Betaling

Beschrijving

Ik bied bij deze mijn HiFiMAN RE-Zero's aan. Ik heb het niet zo op IEM's en heb een gesloten koptelefoon aangeschaft. (ATH-M50) Verwar deze oortjes niet met de RE-0!
Van de RE-Zero zijn er slechts 1000 gemaakt!

Het geluid van deze oortjes is wel echt heel goed. Stukken beter dan mijn Sennheiser HD518. De M50 heb ik nog niet binnen maar ik verwacht dat deze oortjes ook beter zijn dan die koptelefoon.

Features
Metal In-ear Earphones
16 Ohm impedance. Good for both Music players and headphone amps
Silver Coil for more real bass
3.5 mm balanced Headphone Plug (TRRS)
Standard 3.5 mm headphone jack adaptor
Specification
Driver Unit: 9 mm
Impedance: 16 +/- 10% Ohm
Rate Input: 10 mw
Frequency Response: 15 Hz to 22 KHz

De oortjes zijn van november 2011 dus vrij nieuw. Gewoon besteld via de officiele retailer. De oortjes beschikt over een gebalanceerde tssr plug en heeft een handig verloop stukje zodat die ook in normale omstandigheden kan worden gebruikt. Werkt uitstekend zonder versterker. Afgezien van lichte krasjes is de IEM in prima staat.
Als extraatje is er een setje hybrid eartips aan toegevoegd. Alle accessoires staan op de foto.

Adverteerder

Naam
Heilige Kaas
Beoordeling
5 van 5 sterren
(64)
History
239 advertenties 0 actief
Actief sinds
vrijdag 8 oktober 2010 16:39
Karma
34.704

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.