Gevraagd door KM Teijgeler, vrijdag 26 september 2025 11:51, 167 views

Advertentiedetails


Max. prijs N.o.t.k.
Staat Onbekend
Garantie Nee
Verzending digitaal
Betaling niet van toepassing

Beschrijving

Beste Tweakers,

Ik ben opzoek naar een samenwerking met een bedrijf dat interesse heeft om een reeds functioneel softwarepakket verder te ontwikkelen.

Zeker met de aankomende NIS2 en Cyber Beveiligings-Wet is het voor mij als zzp'er niet gemakkelijk om dit product op de markt te zetten.

Over de applicatie:
De (web)applicatie is ontworpen om samen te werken met Cisco- en HP Aruba-netwerkswitches en helpt bedrijven om eenvoudig 802.1x EAP/TLS-certificaten uit te geven en te beheren voor alle eindapparaten zodat de eindapparaten veilig verbinding kunnen maken met het high security netwerk.

De aangesloten switches worden automatisch voorzien van de juiste poortconfiguratie.
Eventuele misconfiguraties worden gedetecteerd en doorgestuurd naar de syslog server.
Alle handelingen worden in een auditlog vastgelegd.

Draait standallone of op een High Availability cluster met 3 nodes.
Installatie nadat de server is voorzien van Ubuntu linux gaat automatisch via Ansible en is binnen 15 minuten gereed.
Zelf installatie door de klant is niet mogelijk, dit is complex en de broncode wil je natuurlijk niet weggeven.

Concurrentie:
Momenteel is er in Nederland één ander bedrijf actief die deze software aanbied.
Hier werk ik nu bijna dagelijks mee binnen projecten van het Rijksvastgoedbedrijf.

Enkele gebruikte applicaties:
  • Ubuntu
  • Nginx
  • PHP (geen frameworks, dus volledige controle over de code)
  • MariaDB
  • Docker
  • Docker Swarm
  • Freeradius
  • Rsyslog
  • Clam-AV
  • SSH
  • Ansible
Markt:
  • MKB
  • Kritieke sectoren (NIS2 entiteiten)
  • High Security (Gevangenissen)
ToDo:
  • Code nalopen
  • Kleine fixes en verbeteringen
  • Opzetten user manuals
  • CBW compliance / KIWA certificering
  • PEN test
  • Website verbeteren
Verdienmodel:
  • Installatie en configuratie
  • SLA contracten
  • Maandelijkse Licentiekosten (€ 0.50 per beveiligde netwerkpoort per maand)
Kosten / Prijs:
Dit is natuurlijk altijd lastig, ik heb zelf al 1200 uur in de applicatie gestoken, daarom kijk ik liever naar wat een partner mij kan bieden aan expertise om het product verder te ontwikkelen en op de markt te zetten.
Actief in regio Rotterdam zou heel fijn zijn.

Mocht je interesse hebben laat het dan even weten, ik zal de mensen die mij een bericht sturen voorzien van de link naar de website en een demo filmpje laten zien.

Alvast bedankt voor het lezen van bovenstaande tekst.

Kristian Teijgeler

Adverteerder

Naam
KM Teijgeler
Locatie
3131 BP, Vlaardingen, Nederland
Beoordeling
0 van 5 sterren
(0)
History
1 advertentie 1 actief
Actief sinds
zondag 11 juli 2010 16:17
Karma
205

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Locatie van adverteerder

Locatie: 3131 BP, Vlaardingen, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Sorteer op:

Weergave:

Er zijn nog geen reacties geplaatst

Informatie over reactiebeperkingen

Beste bezoeker,

Tweakers heeft helaas last van fraude, oplichting en spam op onder meer het forum en Vraag & Aanbod. Daarom beperken we preventief de functionaliteit van de site voor bepaalde landen

De beperking geldt vooral voor nieuwe accounts en accounts met weinig activiteit. Helaas ben je nu slachtoffer van deze beperking. Dat is vervelend en daarvoor onze excuses. We zijn echter door de nodige overlast gedwongen om deze stap te nemen.

Jouw IP-adres (216.73.216.172), herleid tot landcode US, valt helaas onder deze beperking en is daardoor uitgesloten van reageren op V&A-advertenties op Tweakers.

Als je inlogt kunnen we bepalen of dit ook daadwerkelijk voor jouw account geldt.