Aangeboden door Fid3lity, dinsdag 2 augustus 2011 11:56, 296 views
Laatste wijziging op dinsdag 14 februari 2012 15:10

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 100,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuw
Garantie Ja
Ouderdom 8 maanden
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Laagste prijs...

Simpel gezegd, 2 kortingscouponnetjes van iPartnershop. Ik heb zelf niets met Apple dus die gaan hier in ieder geval nooit gebruikt worden. De bonnen zijn in ieder geval enkel gegarandeerd bruikbaar, hoe dat bij combinaties zit weet ik niet zeker. Daarbij, losse verkoop kan ook voor 75 euro p/stuk. Ze zijn nog geldig tot januari 2012.

[bonnen zijn dus kortingsbonnen twv 100 euro elk, individueel te besteden]

Daarbij, ik ben eigenlijk altijd wel op zoek naar hardware, dus ruilen is ook goed mogelijk. Ik ben bijvoorbeeld nog wel opzoek naar een setje Corsair Dominator (of GT's) van 8GB. Anders, doe maar een leuk voorstel ;)

Opsturen kan, is wel een risico. In overeenkomst en na betaling kan ik ook gewoon de code's per DM / mail versturen, dat is geen probleem.

Interesse? Laat het even weten :)

---Contact---
- DM
- E-mail

/DM's en emails worden vrijwel dagelijks beantwoord.

Van 21 - 31 juli met vakantie, veiling loopt 3 weken. Na afloop mogen de bonnen weg mits het bedrag redelijk genoeg is. :)

Adverteerder

Naam
Fid3lity
Beoordeling
5 van 5 sterren
(37)
History
70 advertenties 0 actief
Actief sinds
vrijdag 13 november 2009 07:57
Karma
80.301

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.