Aangeboden door AUijtdehaag, zondag 19 februari 2023 06:08, 5.207 views
Laatste wijziging op zondag 23 april 2023 00:48

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 32,50
Verzendkosten Inclusief
Staat Nieuw
Garantie Ja
Ouderdom < 1 maand
Verzending (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal
Betaling bank vooraf, paypal vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Wemos d1 mini esp- based controller bordje voor het aansturen en uitlezen van een Mitsibishi Heavy Industries airco (inverter)

Bestaande voorbeelden vind je hier:
ESPHome: MHI-AC-Ctrl-ESPHome
MQTT: MHI-AC-Ctrl

Er is dan altijd nog wel een domotica pakket nodig, die de signalen opvangt en verwerkt, zoals home assistant of domoticz.
De ESPHome versie wordt meteen herkend in Home Assistant, de MQTT versie vereist nog een yaml file en MQTT server.
Edit: Na toevoeging van een MQTT server in ESPhome versie, wordt deze ook herkend in domoticz. Zie plaatjes.

Ik lever de print volledig getest en geassembleerd af, incl 20 cm siliconen kabeltje, zodat het bordje eenvoudig aan de voorkant van de airco-unit op een toegankelijkere plaats gemonteerd kan worden.

Indien gewenst is er nog steeds een versie mogelijk, die direkt op de airco print geprikt kan worden.
Het aansluitblokje zit dan andersom op de print. Maar omdat dit onhandig is, gaat mijn voorkeur uit voor het kabeltje.

Software kan ik er ook op zetten, echter heb ik dan wel wat meer gegevens nodig, zoals wifi credentials (ESPhome), naam vd unit en eventueel de MQTT server gegevens (MQTT versie)
Indien de ESPHome versie geen verbinding kan maken, dan wordt het een beveiligde hotspot, zodat de wifi gegevens alsnog ingevuld kunnen worden.

Voorkeur versturen is met een bubble envelop.

Adverteerder

Naam
AUijtdehaag
Beoordeling
5 van 5 sterren
(97)
History
53 advertenties 6 actief
Actief sinds
zaterdag 7 oktober 2006 21:24
Karma
217.395

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties

De adverteerder heeft directe reacties op deze advertentie uitgeschakeld. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.