Aangeboden door Bart_Denon, vrijdag 25 december 2020 14:23, 346 views
Laatste wijziging op zondag 17 januari 2021 12:47

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 400,-
Verzendkosten Niet van toepassing
Staat Goede staat
Garantie Nee
Verzending langsbrengen en ophalen
Betaling contant, bank vooraf en paypal vooraf

Beschrijving

Beste Tweaker,

Hierbij te koop 2x een Kef Q5 in Black Ash.
Na lang wikken en wegen besloten uit te kijken naar een andere opstelling waarin de Kef Q5 niet terug komt.

Ze zijn ooit nieuw gekocht bij Correct in Rotterdam en ben dus 1e eigenaar. Altijd ontzettend zuinig mee omgegaan en zijn daarom ook nog in zeer goede staat. Drivers en tweeters altijd verscholen gezeten achter de bescherming.

Het geluid van een standaard Q5 is opzich heel goed, echter is deze af fabriek voorzien van een karig opgebouwd scheidingsfilter(tje).
Ze zijn daarom voorzien van flinke scheidingsfilters die in samenwerking met Speakers en Co (Haarlem) zijn samengesteld. Hoogwaardige componenten van o.a. Intertechnik.
Het geluid is echt fantastisch en vandaag de dag verbazen ze mij nog steeds.
In 2017 zijn ze voorzien van Soundcare spikes een plezier voor het oor en de vloer ;)

Het enige minpuntje die ik kan benoemen is een iets opgekruld stukje fineer van de rechterspeaker op de bovenzijde (zie foto).

Er worden genoeg Q5's aangeboden echter zijn deze in algehele staat ontzettend netjes en hebben de voordelen van een fantastisch scheidingsfilter en soundcare spikes. Het is een kwestie van neerzetten, aansluiten en genieten.
Ze zijn in gebruik in een 5.0 opstelling aangestuurd door een Marantz SR6004 die als eindtrap fungeert.
(Deze is eventueel ook ter overname)

Ze gaan niet voor een schijntje weg en hoop op een liefhebber die deze getweakte Q5's kan waarderen.

Serieuze interesse? Kom luisteren, dit is mogelijk op gepaste afstand. Stuur me een PM.

Gr. Bart

Adverteerder

Naam
Bart_Denon
Beoordeling
5 van 5 sterren
(4)
History
18 advertenties 0 actief
Actief sinds
dinsdag 10 juni 2008 20:05
Karma
8.634

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties

De adverteerder heeft directe reacties op deze advertentie uitgeschakeld. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.