Aangeboden door JordiVoss, zondag 3 november 2019 01:59, 183 views
Laatste wijziging op zondag 10 november 2019 14:30

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 400,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Ouderdom 31 maanden
Verzending langsbrengen, ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Te koop aangeboden Dell Latitude E7470!

Waanzinnig mooie smalle / compacte laptop die vrijwel niks weegt. Ideaal om mee te nemen of als zakelijke laptop! Tevens komt de laptop met een zeer compacte en mooi design lader (zie foto).

Deze laptop is voorzien van een snelle i7 processor met 16GB geheugen en een SSD waardoor die binnen enkele seconden opgestart is!

De laptop ziet er zeer netjes uit en heeft nog garantie tot 1 maart 2020! Nieuw heeft de laptop meer dan 1.500,- gekost.

Uiteraard is de laptop uitgebreid te testen bij mij thuis!

Specificaties
Resolutie: 1920x1080P
Schermgrootte: 14"
Processor: Intel Core i7-6600U
Geheugen: 16GB
SSD: 256GB M.2 SSD
OS: Windows 10 Pro

Voor vragen & opmerkingen stuur mij gerust een berichtje ik beantwoord over het algemeen snel.

Adverteerder

Naam
JordiVoss
Beoordeling
5 van 5 sterren
(76)
History
337 advertenties 0 actief
Actief sinds
zondag 23 maart 2014 17:31
Karma
8.538

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties

De adverteerder heeft directe reacties op deze advertentie uitgeschakeld. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.