Aangeboden door 3dfx, dinsdag 19 maart 2019 08:00, 1.420 views

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 99,99
Verzendkosten Niet van toepassing
Staat Onbekend
Garantie Nee
Verzending langsbrengen en ophalen
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Te koop: gebruikte Samdo GM-402 TV-Game uit 1978.

Betreft een gameconsole met 2 paddles en wat varianten van het welbekende Pong erop (hier heten ze Hockey, Tennis, Hand Ball en Squash).

Ligt al sinds het ZX-81 tijdperk opgeborgen, mag onderhand wel naar een nieuw baasje ;)

Aan te sluiten op de TV middels de bijgeleverde antennekabel.
Incl. handleiding en (niet meer zo mooie) doos.
Stroomvoorziening gaat via 6 batterijen of een externe (9 Volt) adapter (beide niet meegeleverd).

Gratis langsgebracht mits binnen 15 KM van Haarlem (m.u.v. de eventuele parkeerkosten) en je een goede V&A reputatie hebt.
Verder weg evt. ook mogelijk in overleg (ik kom nog wel eens in Zuid Holland en soms op de A1) en tegen KM-vergoeding als het niet op de route ligt.

Dit niet wat je zoekt? Kijk dan ook eens naar m'n andere advertenties :)

Adverteerder

Naam
3dfx
Beoordeling
5 van 5 sterren
(40)
History
160 advertenties 0 actief
Actief sinds
vrijdag 23 maart 2001 13:24
Karma
39.010

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties

De adverteerder heeft directe reacties op deze advertentie uitgeschakeld. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.