Aangeboden door Hokkie, dinsdag 10 maart 2009 18:47, 543 views
Laatste wijziging op vrijdag 13 maart 2009 20:10

Deze advertentie was een veiling.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 800,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Ouderdom 1 maand
Verzending langsbrengen, ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Te Koop:

- Antec Sontana III behuizing met 550 Watt voeding,
- Asus P5Q - LGA 775 Socket,
- Intel Core 2 Quad Q9550 2,83 GHz - 12MB Cache,
- Cooler Master Hyper Z600 (+/- 20 graden idle),
- 8GB Patriot Viper (1066 MHz @ 5-5-5-15 timings),
- Club3D 9800GTX+ 512 MB RAM GDDR3
- Samsung Spinpoint F1 750GB (7200rpm - 32 MB)
- S-ATA DVD Dual Layer brander (DVD R/RW/RAM)van LG GH22NS30 (22x/22x/12x)

Eventueel in onderdelen, maar dan wil ik ALLES verkocht hebben, dus doe je bod (niet via de mail, want die lees ik niet regelmatig!). Dus mensen die deze week nog spullen nodig zijn, wees gewaarschuwd ;) :)

Alle dozen, acc., bonnen zijn compleet!

Adverteerder

Naam
Hokkie
Beoordeling
5 van 5 sterren
(25)
History
150 advertenties 0 actief
Actief sinds
zondag 16 maart 2008 10:43
Karma
16.822

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties (14)

Sorteer op:

Weergave:

Bied dan gewoon je CPU aan met de juiste prijs ipv zo een compleet systeem in de Processor rubriek.
Zeggen dat je meerdere onderdelen hebt waarmee een compleet systeem te vormen is kan best, maar probeer je gewoon te focussen op wat je hier probeert te verkopen, de CPU.

[Reactie gewijzigd door Ultraman op 5 januari 2025 17:14]

Gezien de vraagprijs had je dat ook wel kunnen bedenken... Echter handig is de advertentie niet opgesteld, daar geef ik je wel gelijk in...

Anyway, succes met de verkoop, hopelijk krijg je nog genoeg geld voor je waar, maar de geboden prijs zal de vraagprijs wel niet echt benaderen ben ik bang.
met foto's verkoopt het ook een stuk sneller.
Heb zo geen camera bij de hand, maar de goederen zijn 1 maand jong, dus dat zal wel goed zitten, denk je niet?
Zal speciaal voor jou de advertentie aanpassen 8-) Daarnaast is het toch een vraagprijs? Of lees ik mijn eigen advertentie verkeerd? :P

[Reactie gewijzigd door Hokkie op 5 januari 2025 17:14]

is de cpu een E0 versie?
euhh... weet ik nu niet, zal eens kijken voor je. Ik kan dat pas donderdag voor je checken...sorry for the delay...

Batch nummer: L833A906

[Reactie gewijzigd door Hokkie op 5 januari 2025 17:14]

673,00 voor alles, kom ik m morgen (vandaag) ophalen.
Als je nu 75,00 meer bied, denk ik we er wel uitkomen. 8-)
u've got mail
Niets ontvangen...
nu dan :P

Je kan niet reageren op deze advertentie.