Aangeboden door Generation Kill, zondag 17 december 2017 01:19, 1.564 views
Laatste wijziging op zondag 18 februari 2018 00:48

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 20,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Onbekend
Garantie Nee
Verzending langsbrengen, ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Ik kan op een veilige manier jouw CPU delidden en weer relidden.

Wat gebruik ik?

-Dr. Delid tool, aangepast om ook socket 1151 CPU's te delidden, en natuurlijk ook voor het relidden.
- thermal grizzly conductonaut ( op verzoek andere mogelijk)
- Hitte bestendige zwarte silecone om weer te reliddeden.
- 96% Alcohol om perfect te reinigen, beste mogelijke resultaat.

Wil je er graag bij zijn? geen probleem, houd wel rekening dat de lijm voor relidden wel eerst moet drogen.

Versturen? tuurlijk kan, kosten en risco echter wel voor jou.

Zelf heb ik resultaten behaalt van 20 graden koeler onder 100% load.
Dit geldt ook voor de nieuwe i7 8700K

Adverteerder

Naam
Generation Kill
Beoordeling
5 van 5 sterren
(71)
History
175 advertenties 0 actief
Actief sinds
maandag 26 april 2010 12:56
Karma
18.747

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties (11)

Sorteer op:

Weergave:

20 graden minder cpu onder 100 procent load? 8)7
mijn H115i waterkoeler koelt niet eens zo goed
100 procent load haalt-ie de 80 graden gemiddeld
vraag me af hoe dit process gaat ben wel nieuwsgierig
20 graden is niet ongewoon voor een delid. Afhankelijk van je chip, gebruikte materialen, gebruikte koeler en hoe goed de delid gaat kan het ergens tussen de 10 en 30 graden schelen, voornamelijk onder fullload is dit en niet tot nauwelijks onder idle.

Als jou CPU met 100% load de 80 graden haalt moet 70 bijv makkelijk lukken door een delid, mogelijk nog meer.
Mijn i7 8700K schoot meteen naar de 90 graden met prime95 wat nu 70 is en dan heel langzaam oploopt naar 75. (NZXT x52)

Het proces wordt uitgelegt op bijv: http://www.pcgamer.com/de...-itand-surprisingly-easy/ of als je googlt op Why Delid a CPU / How to delid CPU.
Bied je garantie? Als mijn i7 4770k rip is na het delidden en relidden krijg ik dan een nieuwe van je?
Daar ben ik zelf ook benieuwd naar aangezien ik nog wat 6th gen i7 cpu;s heb liggen die gedaan kunnen worden. Mjaa heb er natuurlijk niks aan als ze daarna dood zijn? ;)
Geen garantie, ik ben gewoon een particulier met een passie voor tech.

Als je echte zekerheid wilt dan moet je modellen nemen van caseking die ook al overclocked zijn en een andere IHS hebben.

Dat gezegd te hebben, ik zou dit niet aanbieden als geen vertrouwen heb ik mijn werkwijze. De kans blijft natuurlijk altijd aanwezig, hoe klein die ook is.

Tot nu toe alleen maar positieve reacties en blije tweakers. 😉
Wat kost het? Staat geen prijs bij :)
Heb de prijs nu erbij staan :)
Kreeg vanochtend een bericht dat de i7 8700K voor 20 euro werd aangeboden. Beetje snaak.
Deze add staat er al een behoorlijk poosje op, waarom die melding vandaag dan pas gegeven wordt is wel een beetje apart.
Dit komt doordat ik reeds een prijsnotificatie heb aangemaakt, deze meld ook advertenties die de specificaties linken van de CPU met de prijs lager dan mijn gezette prijs.

Dit maakt de functionaliteit van de prijsnotificatie melder voor mij onbruikbaar. Gezien bij deze advertentie niet de CPU in kwestie wordt aangeboden.

[Reactie gewijzigd door djmaickel op 17 augustus 2024 01:14]

Wat ik dus eigenlijk vraag, is het mogelijk om of de vraagprijs, aldus de prijs om de CPU te delidden in de omschrijving te plaatsen? Anders de specificatie van de i7 8700K niet te vermelden in de advertentie. Bij voorbaad dank.

Je kan niet reageren op deze advertentie.