Aangeboden door BartV, dinsdag 29 juli 2008 11:00, 142 views
Laatste wijziging op dinsdag 29 juli 2008 22:04

Deze advertentie was een veiling.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 375,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Goede staat
Garantie Nee
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Dit is de voorloper van de bekende 28-70 en 24-70 f/2.8L lens.
Lens is (natuurlijk) al wat ouder maar nog in prima staat. De buitenkant heeft hier en daar wat krassen, maar de zoomring en focusring lopen heerlijk soepel.
Het glas is nog helemaal perfect, op een klein plekje op de frontlens na, maar dit zit helemaal aan de zijkant en heeft geen invloed op de beeldkwaliteit. Er komen nog steeds haarscherpe platen uit. Ding weegt net geen kilo.

Adverteerder

Naam
BartV
Beoordeling
5 van 5 sterren
(9)
History
32 advertenties 0 actief
Actief sinds
donderdag 20 januari 2000 20:16
Karma
4.854

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties

Sorteer op:

Weergave:

Er zijn nog geen reacties geplaatst

Je kan niet reageren op deze advertentie.