Toevoegen aan favorieten · Meld misbruik
Advertentiedetails
| Vraagprijs | € 100,- |
|---|---|
| Verzendkosten | Exclusief |
| Staat | Gebruikssporen |
| Garantie | Nee |
| Verzending | ophalen en (pakket)post nationaal |
| Betaling | contant en bank vooraf |
Beschrijving
Ik heb deze kaart zelf overgenomen via marktplaats. Ik ben dus niet de eerste eigenaar en heb de originele doos ook helaas nooit gehad. De vorige eigenaar heeft de bios geflashed naar de R9 280X bios. Hij draait nu dus zeer stabiel als een R9 280X. Het geheugen schijnt met de R9 280X bios nog beter te werken met deze kaart. Ook zijn de voltages vrijgegeven, dus mocht je willen overclocken, dan is er genoeg ruimte. Ik heb de kaart 1 keer overclocked met MSI afterbiurner om te testen en kreeg de kaart toen stabiel op 1200/1650Mhz, zonder extra voltage. Voor de nieuwste games is deze overclock echter niet nodig. Ik lock mijn framerates altijd op 35 fps en speel games als Rainbow Six Siege, Assassin's Creed Syndicate en Rise of the Tomb Raider zonder problemen op High of Ultra. De kaart komt bij mij nooit boven de 65 graden.
De kaart werkt perfect. Ventilatoren draaien ook perfect. Kaart blijft lekker koel. Het enige wat je zou kunnen aanmerken is dat de sticker op 1 van de ventilatoren niet meer in tact is. Ik heb het hier alleen over de sticker dus. Dat heeft natuurlijk geen enkele invloed op de werking van de kaart zoals je zult begrijpen, maar ik wil het alleen even melden.
Deze kaart heeft 2x 8-pins voeding connectors nodig. Het artikelnummer van HIS is H797QMC3G2M. Kun je even via Google de specs op de site van HIS bekijken.
De originele doos heb ik dus helaas niet. Ik heb nog wel 2x molex verloopkabeltje van 6 naar 8-pins, mocht je die nodig hebben. Wel even bij vermelden, want ik doe ze er niet standaard bij.
Ophalen of verzenden is beide mogelijk. Verzendkosten zijn voor de koper.
:fill(white):strip_exif()/i/1358837429.jpeg?f=imagemedium)