Hoofdcategorieën
Device Settings

2011: Bekende games en nieuwe speeltjes

Door Jeffrey van Maurik, woensdag 28 december 2011 10:10
Categorie: videoreport, views: 4.228, reacties: 6

De gamesmarkt stond in 2011 vooral in het teken van het getal 3: er waren nogal wat franchises die aan een derde deel toe waren. Tussendoor was er ook nog het nodige te doen over nieuwe hardware.

Volgende 12:51 Presentatie van GSM-hack op CCC
Vorige 12:55 Motorola Motoactv rooted

Reacties


Mooi duidelijk overzicht. Glimlach op m'n gezicht bij de zin: "klappers van games". Subtiel ;)

Correctie, "enorme klappers van games" :)

Skyrim en Saints Row 3(!), niet bekend genoeg? Voor het getal 3 zou Serious Sam 3 er ook mooi tussen staan, maar helaas heeft deze (nog) geen console versie om er tussen te kunnen staan natuurlijk.. Verklaart dat The Witcher 2 er niet in voor komt.

Had de Wii U nog niet gezien, maar wat een ding van een controller. Nintendo gooit 't graag over een andere boeg, maar een controller ervoor zal ook niet mis aan de prijs zijn.

Op 5:10, "klappers van games", zie je een boothbabe met een bord van Saints Row 3, maken ze er toch snel Modern Warfare 3 van :/ .

Lekkere zware stem. Klinkt ook zeker.
Leuke review :).

2012 belooft weer wat!

Klinkt ook wat traag en mijns inziens weinig enthousiast. Jij vind het leuk, ik vind het een beetje jammer. Afijn, niets meer aan te doen I gues..

Ik vond die 2 klappers van games toch het mooiste van 2011 :P


Vreemd dat Skyrim en Saints Row 3 en Serious Sam 3 en ook niet The Witcher 2 er tussen stond, dat warren toch hele goede spellen 8)7


Er warren mooi games uit dit jaar, en hoppen dat er veel mooie games uit kommen in 2012,
kan niet wachten op Max Payne 3, en Diablo 3.

[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op woensdag 28 december 2011 22:02]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 12:51 Presentatie van GSM-hack op CCC
Vorige 12:55 Motorola Motoactv rooted
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011