Hoofdcategorieën
Device Settings

Smartphone-deal.com

  Shopgegevens
Shopnaam Smartphone-deal.com
Adres

Joan Muyskenweg 114
1099CK Amsterdam
Nederland

Website http://www.smartphone-deal.com/shop/
E-mailadres
Telefoonnummer 0900-2025093 (¤0.50 p/m)
KVK 34282602
Levert aan particulieren en zakelijke klanten
Transportmogelijkheden Afhalen, Opsturen, Rembours
Betaalmogelijkheden Bankoverschrijving, Contant, Creditcard mastercard, Creditcard Visa, iDeal, Pinnen, Rembours
  Regels voor bijkomende kosten
Transportkosten Pakketpost € 5,-
Rembours verzendgedeelte € 5,-
Betalingskosten Contante betaling bij afhalen € 0,-
Pinnen bij afhalen € 0,-
Vooruitbetalen € 0,-
iDeal € 0,-
Creditcard MasterCard € 0,-
Creditcard VISA € 0,-
Rembours betaalgedeelte € 12,50



Reviews en reacties


Scorekaart

  Algemeen Verzending Aftersales
Gemiddeld over laatste 3 maanden | alles Score: 4 Score: 4 Score: 1
Score: 5 2 1 0
Score: 4 0 1 0
Score: 3 1 1 0
Score: 2 0 0 0
Score: 1 0 0 1
Totaal 3 3 1

Review toevoegen

 
Gepost door grazeltaart, vrijdag 19 november 2010 22:59  
Algemeen: Score: 3 Verzending: Score: 3 Aftersales: Score: 1

Algemeen

verkoop is natuurlijk prima, al was het bij dit toestel erg onduidelijk dat het om een prepaidvodafone toestel ging.


Verzending

niks bijzonders, redelijk snel


Aftersales

Op 13 augustus 2010 een mail gestuurd omdat het toestel kuren vertoonde. Een adres gekregen van de afdeling retouren en reparaties van deal-factory.com waar ghet toestel heen moest. Keurig antwoordnummer het leek erg netjes te gaan. Vervolgens geen bevestiging van arriveren, geen mail, niets. Na twee weken maar eens gebeld, ja het toestel was aangekomen. Nu is het 19 november (!) en nog steeds heb ik helemaal niets gehoord. Dus al maanden geen toestel meer, maar ook geen idee waar het toestel is gebleven.

Zoals bij veel firma's is de aftersales dus ronduit slecht. Niet een beetje garantie, helemaal niets en ook geen enkele communicatie!
Zo wordt het een duur toestel, 140 euro voor 8 maanden gebruik. Afgezien van het ongemak en gedoe.

Verkopen is zoveel makkelijker........

Gepost door johanw910, vrijdag 27 februari 2009 01:32  
Algemeen: Score: 5 Verzending: Score: 5 Aftersales:

Algemeen

Via pricewatch op de website gekomen omdat die als goedkoopste uit de bus kwam voor de E51 White Steel. Registreren was eenvoudig. Bestellen ook. Ze hanteren een eigen systeem dat de status van de bestelling bijhoudt, je krijgt geen T&T nummer. Zolang alles goed gaat heb je toch niks aan T&T. Een verwarrend punt: nadat ik met iDeal betaald had versprong de status van de bestelling meteen op "betaald". Enige tijd later sprong die weer terug naar "wachten op betaling", en na enkele minuten weer terug naar "betaald". Deze statusveranderingen krijg je ook per email.


Verzending

Verzending was zeer snel: dinsdag morgen besteld, donderdag kwam het toestel met de post. De Nokia doos zat goed verpakt in een neutrale witte doos (tja, je kunt niemand meer vertrouwen tegenwoordig...), lege ruimte was goed opgevuld met luchtgevuld plastic zodat er niks kon schuiven. Toestel werkt goed.


Aftersales

Geen ervaring mee.

Gepost door DNX, woensdag 4 februari 2009 20:00  
Algemeen: Score: 5 Verzending: Score: 4 Aftersales:

Algemeen

Website ziet er overzichtelijk uit. Het is makkelijk te zoeken naar telefoons. Je kan op verschillende manieren bestellen en betalen. Telefoon die ik zocht (Nokia E71) was goedkoopst bij de Pricewatch. Via email wordt je op de hoogte gehouden van de status(veranderingen). Voor de rest geen contact mee gehad. Heb via internet besteld.


Verzending

Binnen enkele dagen bezorgd. Via email op de hoogte gehouden voor updates en bij verzending. Geen T&T-nummer gekregen (jammer). Bezorging verliep gewoon prima.

VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011