Hoofdcategorieën

Harman Kardon AVR 145

SKU: AVR 145, EAN: 0282925037334, T.net ID: 169118
5.1

Productreviews

De Harman Kardon AVR 145 werd door één tweaker beoordeeld, die het product als zeer goed beoordeelde. De algemeen, geluidskwaliteit en prijs werden het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de featureset, gebruiksgemak, design en bouwkwaliteit.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemeen1Beoordeling: zeer goed
Featureset1Beoordeling: goed
Geluidskwaliteit1Beoordeling: zeer goed
Gebruiksgemak1Beoordeling: goed
  # Gemiddelde
Design1Beoordeling: goed
Bouwkwaliteit1Beoordeling: goed
Prijs1Beoordeling: zeer goed

Reviews van bezoekers

Sorteren op: chronologie | waardering

Review door TD-er - zondag 20 april 2008 13:33
4
Algemeen Beoordeling: zeer goed Featureset Beoordeling: goed Geluidskwaliteit Beoordeling: zeer goed
Gebruiksgemak Beoordeling: goed Design Beoordeling: goed Bouwkwaliteit Beoordeling: goed
Prijs Beoordeling: zeer goed  
Inleiding:
Deze versterker heeft een lekker stevig geluid en zelfs wanneer je geen subwoofer hebt is deze in staat om de film beleving te vergroten.
In de versterker stel je in wat voor soort boxen je hebt, bijv. groot of klein en waar de frequentie-overgangen zitten tussen de verschillende speaker-elementen in de box. In mijn opstelling met 2 grote staande speakers, 2 kleine surround boxen en een center was ik in eerste instantie bang dat ik de subwofer zou missen, maar dat blijkt gelukkig 100% mee te vallen.
Instellen speakers:
In de afstandsbediening van de receiver zit een microfoon, welke kan helpen bij het afstellen van het volume van de afzonderlijke boxen. Dit is niet moeilijk, maar wel dusdanig niet-intuïtief...
Negatieve eigenschappen:

- afstandsbediening is niet heel logisch ingedeeld en het automatisch omschakelen naar een andere functie na selectie van een input is irritant.
- er is geen mogelijkheid om met een afstandsbediening langs de verschillende inputs te lopen, wat wel kan via de knoppen op de receiver zelf. Dit kan irritant zijn als je vergeten bent op welke ingang een apparaat zat. (de tekst bij de knoppen op een afstandsbediening zal uiteraard niet aangepast worden als je de tekst op het display aanpast)
- gevoeligheid van de FM-tuner
- je moet eerst de speakers configureren voordat je iets hoort, dus het is niet meteen aansluiten en luisteren.

Positieve eigenschappen:

- prijs (ik heb er 220 euro voor betaald)
- no-nonsense versterker met goed geluid
- ondersteuning voor veel surround-modes
- 3x optisch in, 3x coax in (beide 1x aan de voorkant) en 1x coax en optisch uit.
- aparte knop voor aan en uit, wat handig is bij gebruik van een programmeerbare afstandsbediening zoals de Logitech Harmony-serie.
- veel ingangen

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: