Hoofdcategorieën

Asrock ALiveSATA2-GLAN

SKU: ALIVESATA2-GLAN, EAN: 4711140874425, T.net ID: 143082
AM2, K8T890, ATX, PCI-e

Productreviews

De Asrock ALiveSATA2-GLAN werd door één tweaker beoordeeld, die het product als goed beoordeelde.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling1Beoordeling: goed
Featureset1Beoordeling: goed
Layout1Beoordeling: voldoende
Prestaties1Beoordeling: voldoende
Betrouwbaarheid1Beoordeling: voldoende
  # Gemiddelde
Overklokbaarheid1Beoordeling: voldoende
Compatibiliteit1Beoordeling: goed
Ondersteuning1Beoordeling: goed
Prijs1Beoordeling: goed

Reviews van bezoekers

Sorteren op: chronologie | waardering

Review door Epep - donderdag 9 augustus 2007 11:01
2
Algemene beoordeling Beoordeling: goed Featureset Beoordeling: goed Layout Beoordeling: voldoende
Prestaties Beoordeling: voldoende Betrouwbaarheid Beoordeling: voldoende Overklokbaarheid Beoordeling: voldoende
Compatibiliteit Beoordeling: goed Ondersteuning Beoordeling: goed Prijs Beoordeling: goed
Zelf draai ik dit moederbord in combinatie met een AMD X2 3600 socket am2 (Core 2000 Mhz en cache 2x256kbyte, 65 watt)
Heb dit bord net een week draaien. Alles werkt goed. Heb alleen de sata controllers nog niet getest/gebruikt. Dit omdat ik nog geen sata apparaat kan aansluiten.
videokaart is een ATI X300 SE met 128 ram en beschikt over een pci-e 16x aansluiting. Over een klein jaartje wil ik deze vervangen voor een nieuwe en liefst directx 10 kaart.
Het geheugen bestaat uit 2x 1 gb geheugen van 667 Mhz met cas van 5.
Het overclocken van mijn processor valt mij een beetje tegen, ik kom maar tot 2,4 ghz. Dit terwijl 2,8 haalbaar zou moeten zijn met een ietsje betere koeling dan standaard. Dit is volgens mij grotendeels te wijten aan de maximale vcore. Ik kan deze maar 0,05 volt verhogen. Ik heb het idee dat alle Asrock moederborden maar 0,05 volt verhoging toelaten.
Boven de 2,4 ghz en met 1,3 vcore voltage start de pc niet (altijd) meer op.
Wel is het mogelijk om pci-expres bus en pci-bus vast te zetten op hun originele snelheid. Dit verkomt het overclocken van andere computerapparatuur in de pc.
Hyperstransport bus is handmatig te verlagen zodat overclocken goed lukt.
Het geheugen snelheid is ook te selecteren...
Negatieve eigenschappen:

Te lage vcore verhogingsmogelijheden

Positieve eigenschappen:

Lage prijs 61 euro, goed geluid, mogelijkheid voor 4 ide apparaten en 4 sata apparaten en pci-e gbit netwerkkaart.

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: