Hoofdcategorieën

Antec Performance One P150 (ATX, 430W, Zilver)

SKU: 0761345-81500-0, T.net ID: 127047
ATX, 430W, Closed, Zilver

Productreviews

De Antec Performance One P150 (ATX, 430W, Zilver) werd door 2 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als zeer goed beoordeelden.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling2Beoordeling: zeer goed
Bouwkwaliteit2Beoordeling: zeer goed
Inbouwmogelijkheden2Beoordeling: goed
Koelingsmogelijkheden2Beoordeling: zeer goed
Vormgeving2Beoordeling: zeer goed
  # Gemiddelde
Installatiegemak2Beoordeling: zeer goed
Modbaarheid1Beoordeling: zeer goed
Kwaliteit voeding1Beoordeling: goed
Prijs2Beoordeling: goed

Reviews van bezoekers

Sorteren op: chronologie | waardering

Review door Werner - maandag 8 mei 2006 00:13
Algemene beoordeling Beoordeling: zeer goed Bouwkwaliteit Beoordeling: zeer goed Inbouwmogelijkheden Beoordeling: goed
Koelingsmogelijkheden Beoordeling: zeer goed Vormgeving Beoordeling: zeer goed Installatiegemak Beoordeling: goed
Modbaarheid Beoordeling: zeer goed Kwaliteit voeding Beoordeling: geen Prijs Beoordeling: goed
Algemene beoordeling
Ik heb deze kast gekocht omdat ik op zoek was naar een stille kast die toch voldoende koel mogelijkheden had. Toen ben ik uitgekomen op de Antec P150. En één ding is voor dat je hem koopt al zeker. Er is aan stilte gedacht!

* Rubber-ophangsysteem voor 3 HDD's (Vrijwel geluidsloos) of Rubber trillingsvrij montage systeem voor 4 HDD's (Redelijk Stil).
* Geluidsabsorberende bovenkant + zijpanelen.
* Kast heeft voetjes van zacht siliconen rubber waardoor de kast superstabiel en trillingsvrij staat. Zodat er zo weinig mogelijk trillingen doorgegeven worden aan bijvoorbeeld je bureau.
* Kast is gemaakt uit 1mm dik staal waardoor resonantie bijna niet mogelijk is. Nadeel hiervan is dat de kast minder geschikt is om te verplaatsen omdat de lege kast alleen al bijna 15 kilo weegt.
* De bijgeleverde voeding schijnt erg stil te zijn. Ik had zelf een Tagan liggen dus heb de meegeleverde voeding vervangen. De volgende voeding wordt meegeleverd: Antec Neo HE430. Welke volledig modulair is en de airflow ten goede komt. Maar uit verschillende reviews is gebleken dat deze voeding uitstekend presteerd.

Eerste indruk en bouwkwaliteit
Na het thuiskomen van mijn werk zag ik de grote doos staan....
Negatieve eigenschappen:

- Geen extra 5.25" covers (bij verlies, of als je maar 1 CD-ROM speler hebt)
- Handleiding stelt niet veel voor

Positieve eigenschappen:

+ Prijs
+ Stilte!
+ Elastiek ophangsysteem voor HDD's
+ Bouwkwaliteit
+ Geluids-isolerend materiaal op zijpanelen en bovenkant
+ Siliconen rubberen voetjes onder de kast
+ Vormgeving (Hoewel dit persoonlijk is)
+ Afwerking
+ 2x Stealth HDD covers
+ Goed presterende modulaire voeding

Review door jj71 - zondag 20 augustus 2006 23:40
Algemene beoordeling Beoordeling: zeer goed Bouwkwaliteit Beoordeling: zeer goed Inbouwmogelijkheden Beoordeling: goed
Koelingsmogelijkheden Beoordeling: zeer goed Vormgeving Beoordeling: zeer goed Installatiegemak Beoordeling: zeer goed
Modbaarheid Beoordeling: geen Kwaliteit voeding Beoordeling: goed Prijs Beoordeling: goed
Ik wilde een kast van goede kwaliteit hebben voor mijn nieuwe computer, waarbij ik koeling, geluid en uiterlijk belangrijk vond.

Vooral naar aanleiding van dit review op www.silentpcreview.com heb ik voor deze kast gekozen.

De kwaliteit van deze kast is zeer goed, geen dunne metalen paneeltjes, maar degelijk. De buitenkant is mooi, wit glanzend gelakt. Je ziet direkt dat dit een kast van hoge kwaliteit is.

Deze kast heeft een aantal speciale voorzieningen speciaal bedoeld om hem stil te maken: een systeem met elastieken om harddisks in op te hangen (optioneel te gebruiken - je kunt harddisks ook gewoon in een frame inbouwen) en een PVC plaat op de zijpanelen aan de binnenkant om geluid te dempen.

Mijn nieuwe PC is nu heel stil, hij maakt minder geluid dan mijn koelkast! Het meeste geluid wordt geproduceerd door de CPU fan. (Ik heb een passief gekoelde videokaart).

Volgens de bovengenoemde website zijn er met oudere versies van de voeding in deze kast problemen met sommige (met name Asus) moederborden. Ik heb een Asus P5B Deluxe moederbord en een oude versie van de voeding (gebouwd in november 2005), maar gelukkig geen problemen.
Negatieve eigenschappen:

Mogelijke incompatibiliteit van voeding met sommige moederborden

Positieve eigenschappen:

Stil
Goede koeling
Hoge kwaliteit
Mooi uiterlijk
Kabel management systeem

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: