Hoofdcategorieën

Freecom Network MediaPlayer-35 Drive-In Kit 3.5"

SKU: 25413, EAN: 4021801254139, T.net ID: 125897

Productreviews

De Freecom Network MediaPlayer-35 Drive-In Kit 3.5" werd door 3 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als ruim voldoende beoordeelden. De prijs werd het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de algemene beoordeling.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling3Beoordeling: goed
Features0Beoordeling: geen
Prestaties0Beoordeling: geen
Geluidsproductie0Beoordeling: geen
  # Gemiddelde
Betrouwbaarheid0Beoordeling: geen
Ondersteuning0Beoordeling: geen
Prijs3Beoordeling: zeer goed

Reviews van bezoekers

Sorteren op: chronologie | waardering

Review door EdKoF335 - woensdag 26 juli 2006 16:29
3
Algemene beoordeling Beoordeling: zeer goed Features Beoordeling: geen Prestaties Beoordeling: geen
Geluidsproductie Beoordeling: geen Betrouwbaarheid Beoordeling: geen Ondersteuning Beoordeling: geen
Prijs Beoordeling: zeer goed  
Gekocht om muziek, foto's en films te kunnen kijken vanaf mijn harde schijf op mijn lcd tv en stereo.

Installatie ging zeer gemakkelijk. Geen drivers (Windows XP). Netwerkkabel erin, DHCP stond al aan op de router dus direct aan de slag. Quick Install guide is nogal nutteloos. Manuals op cd-rom uitgebreider. Verder is de bediening nogal eenvoudig. Beetje rondneuzen in de menu's en je komt er vrij gemakkeljk uit. Paar mappen delen op je pc en je bent in business.

Had component videokabels gekocht om aan te sluiten. Let er dan wel op dat je de video output goed zet.

Kort gezegd: hij werkt prima. Mogelijkheden zijn niet erg groot, maar hij doet wat ik wil:
- foto's laten zien (kwaliteit niet top, maar kan ook aan kwaliteit lcd liggen, op laptop ziet het er beter uit in elk geval);
- mp3's spelen (hele goede geluidskwaliteit. Vergeleken met goede cd-speler en het verschil is nauwelijks hoorbaar bij 192 kbit mp3;
- dvd's afspelen. Mooi is: hij herkent ook ISO formaat, dat scheelt uitpakken. Kwaliteit ziet er erg goed uit.
- HD kwaliteit ondersteunen. Heb nog geen HD films in huis, dus dat kan ik moeilijk vergelijken, maar het werkt in elk geval wel. Wel aparte kabels voor nodig (component kabels).

In tegenstelling...
Negatieve eigenschappen:

- beetje goedkope afstandsbediening
- menu-software nogal beperkt qua functies
- reageert wat traag (wel snel netwerk namelijk), ook binnen menu's
- laden foto's duurt wat lang (3 megapixel foto's)
- aantal bestandsformaten niet heel groot (geen .bmp, .png. Zo te zien alleen ISO ondersteuning, geen andere images)
- geen mediaserver
- trage datasnelheid bij gebruik NDAS functie

Positieve eigenschappen:

- geluidskwaliteit mp3
- dvd menu's laten zien
- installatiegemak
- gebruiksgemak
- herkennen ISO formaat bij dvd's
- HD ondersteuning (wel aparte kabels voor nodig)
- uiterlijk (persoonlijk natuurlijk)
- Harde schijf inbouwmogelijkheid (zelf niet gebruikt)
- Installatiegemak
- Prijs (voor ruim 130 Euro inclusief verzending te krijgen)

Review door Mediaplayer2 - donderdag 12 januari 2006 03:07
Algemene beoordeling Beoordeling: voldoende Features Beoordeling: geen Prestaties Beoordeling: geen
Geluidsproductie Beoordeling: geen Betrouwbaarheid Beoordeling: geen Ondersteuning Beoordeling: geen
Prijs Beoordeling: goed  
Deze mediaplayer kit is een veelzijdig produkt dat niet alleen geschikt is voor (streaming) weergave van audio, video en foto's maar ook als 'gewone' externe USB 2.0 harde schijf kan worden ingezet. Met name de portabiliteit is erg handig voor als je bijvoorbeeld je A/V- en fotoverzameling wilt delen met familie, vrienden of kennissen. Ook de meegeleverde afstandsbediening is ideaal. Echt veel concurrentie is er op dit moment nog niet, alternatieven zijn bijvoorbeeld Conceptronic of TivX en de de stand-alone varianten van leveranciers Kiss, Pinnacle, Philips etc. Voor (streaming) weergave van MP3 zijn er betere alternatieven te bedenken in de vorm van bijv. de 'Slim MP3 player', de 'squeezebox' of bijv. Philips streamium produkten, deze kunnen evt. een MP3 collectie indexeren om het zoeken naar een MP3'tje aanzienlijk te vergemakkelijken maar deze zijn dan ook duurder en kunnen enkel audio weergeven. De Mediaplayer kit zou mijns inziens echt scoren indien Freecom aandacht zou schenken aan de, onder het kopje negatief, vermelde aspecten.
Kortom een prima portable produkt, nu maar hopen dat Freecom goede support levert en niet achterblijft met firmware upgrades.

Overigens, wie gaat er nu eindelijk 's een volwaardig STAND-ALONE...
Negatieve eigenschappen:

Negatief:

- Goedkope constructie (plastic/kunstof)
- Beperkte user interface (hopelijk bieden nieuwe firmware versies uitkomst).
- Zeer simpele benadering van het netwerk (met name met het oog op security settings)
- Helaas is een evt. ingebouwde harde schijf niet benaderbaar via het netwerk. (zie echter onderstaande voor mogelijkheden)

Positieve eigenschappen:

Positief:

- Uitgebreide functionaliteit en prima weergavekwaliteit.
- Weergave van vrijwel alle gangbare audio- en videoformaten (incl.Xvid)
- Zeer uitgebreide aansluitmogelijkheden (optical, coaxial, svhs, etc.)
- Firmware upgradable!
- Portabiliteit.
- Geen ingebouwde ventilator (dus geluidsarm) terwijl het apparaat ook bij langdurig gebruik niet echt warm wordt.
- Mogelijkheid tot inbouw van een harde schijf naar keuze.

Review door wvervuurt - dinsdag 6 december 2005 17:03
Algemene beoordeling Beoordeling: voldoende Features Beoordeling: geen Prestaties Beoordeling: geen
Geluidsproductie Beoordeling: geen Betrouwbaarheid Beoordeling: geen Ondersteuning Beoordeling: geen
Prijs Beoordeling: goed  
Ik heb dit kastje aan mijn router hangen, waar alle computers in het netwerk ook aan hangen. Dit werkt prima! Ik heb geen harde schijf ingebouwd, gebruik hem alleen om door het netwerk te browsen. Het is een kastje met een mooi stukje techniek. Je sluit hem aan op je netwerk en kunt vervolgens je hele Windows-netwerk doorzoeken op films (DivX, Mpeg, DVD, etc.), muziek (MP3, WAV, OGG, etc.) en foto's (JPG).

Afspelen van muziek gaat meestal goed (soms loopt de speler vast bij het afspelen van alle nummers in een map), foto's geeft 'ie mooi weer (helaas nog geen slide-show functie ontdekt, moet steeds op Next drukken), bij films af en toe problemen. De meeste DivX wordt goed afgespeeld, bij het starten van of door-/terugspoelen in bepaalde andere films loopt de speler totaal vast. Moet stroom eraf halen om weer verder te kunnen gaan. Het afspelen van een DVD die zich in mijn pc bevond ging gladjes en zonder problemen, alleen toen ik met chapters ging skippen bleef niet alleen de film, maar ook mijn pc hangen! Heb dit nu meerdere malen meegemaakt.

De interface van het systeem is simpelweg bar slecht. Je moet eerst kiezen of je muziek, film of foto's af wil spelen. Vervolgens kan je vanuit daar je netwerk doorzoeken door een...
Negatieve eigenschappen:

- Instabiele firmware (laat zelfs computers soms crashen)
- Kan niet met alle DivX overweg
- Kan niet goed spoelen/skippen door DVD
- Zoek- & afspeelfuncties m.b.t. mp3 veel te beperkt

Positieve eigenschappen:

- Goede beeld- & geluidskwaliteit
- Gemakkelijke installatie
- Geen geluid, 100% stil
- Goede prijs-/kwaliteitverhouding

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: